Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
16 Квітня 2015

Вадим Меріков відкрив Кубок України з боксу, присвячений пам'яті 68-и героїв-ольщанців

Тема: Події

Сьогодні, 16 квітня, голова облдержадміністрації Вадим Меріков дав старт Кубку України з боксу. Всього в змаганнях візьмуть участь 80 спортсменів з усієї України, 5 боксерів представляють нашу область. Бої триватимуть до 19 квітня, і будуть проходити в 10 вагових категоріях.

«Радий вітати всіх на знаковому турнірі - Кубку України з боксу. Це турнір, присвячений 68-и героям-ольщанцам - Героям Радянського Союзу, які звільняли місто Миколаїв. Для нас історія дуже важлива, ми пам'ятаємо - і не змінюємо її. Це Герої, які звільняли наше місто, проливали кров, так само, як наші воїни сьогодні проливають кров на сході України за мирне небо над головою, за майбутнє нашої нації», - привітав Вадим Меріков учасників та гостей турніру.

Він подякував Федерації боксу України за те, що пішли назустріч і включили в спортивний календар цей захід. «Для нас це дуже почесно, знаково і важливо. Тому що спорт в Україні необхідно розвивати, спорт - це здоров'я, майбутнє нашої нації».

Керівник області побажав спортсменам перемоги: «Ви представляєте Україну, від Ваших боїв і перемог залежить, що на міжнародних аренах будуть піднімати прапор України і виконувати Гімн України, тому у вас своя боротьба».

Генеральний секретар Федерації боксу України Ілля Гурович зазначив, що за результатами турніру відберуть спортсменів, які увійдуть до складу збірної України і представлятимуть нашу країну на перших Європейських Олімпійських іграх, які відбудуться в Баку в травні цього року.

«Дуже приємно, що проходить такий серйозний турнір у Миколаєві. Турнір має свою історію, найцікавіше, що він входив до десятки «майстерських» турнірів всього Радянського Союзу. Сподіваюся, що ми зуміємо відібрати команду, яка гідно представлятиме нашу країну на перших Європейських Олімпійських іграх в Баку в травні 2015 року», - прокоментував Ілля Гурович.

Він подякував представникам влади за підтримку спортивних заходів в області.

Відповідаючи на запитання журналістів, Вадим Меріков розповів, що його в 10 років у секцію боксу привів батько: «Було цікаво, хотілося займатися спортом. Спорт - це завжди розвиток, команда, спілкування, дружба. У такому віці діти із задоволенням займаються будь-яким видом спорту. У 10 років я вперше вийшов на ринг, і перший свій бій, який проводили в дитячо-юнацькій школі №6, виграв у ровесника».Всі новини  →