Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Червня 2015

Вадим Меріков передав ключі від квартири вдові загиблого військовослужбовця Ользі Карачевській

Тема: Події

 Сьогодні, 9 червня, голова облдержадміністрації Вадим Меріков, передав ключі від двокімнатної квартири родині загиблого в АР Крим майора Станіслава Карачевського. Кошти на придбання квартири, як то кажуть «збирали всім миром», допомогли і меценати, і народні депутати України та волонтери.

«Цю проблему давно потрібно було вирішити, питання було затягнуте, а це більше року, але, тим не менш, обласна державна адміністрація, за підтримки депутатів, меценатів та волонтерів придбали квартиру, вартість якої понад 800 тисяч гривень. Буде зроблений і ремонт, за рахунок меценатів, людей, які йдуть назустріч і розуміють, яка ситуація в країні. Сьогоднішня передача квартири - це праця і заслуга всієї громади Миколаївської області».

Він розповів, що всі сім'ї загиблих військовослужбовців - учасників АТО стоять на квартирній черзі на отримання житла, як від Міністерства оборони, так і з державного фонду.

Народний депутат України Борис Козир наголосив, що придбання квартири - це спільна праця волонтерів, бізнесу, і він висловив сподівання, що «подібні подарунки будуть купуватися та вручатися набагато частіше».

За словами одного з меценатів, заступника генерального директора групи компаній OREXIM Юрія Козиря, їхнє підприємство часто допомагає у вирішенні соціальних питань. «Сьогодні наша країна переживає дуже складний період і наше завдання - максимально надати допомогу людям, які цього потребують».

У свою чергу, Ольга Карачевська подякувала всім, хто допомагав у придбанні квартири, і розповіла, що їй і дітям дуже сподобалося їх нове житло.Всі новини  →