Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Червня 2015

Вадим Меріков: Ми не збираємося розслаблятися, а навпаки – укріплюємо обороноздатність

Тема: Події

Сьогодні, 19 червня, спілкуючись з журналістами після засідання Ради оборони, Вадим Меріков пояснив, що до Миколаївщини планують приїхати групи людей, які проводитимуть тренування. Він доручив керівникам Березанского та Очаківского районів, а також правоохоронцям та представникам СБУ приділити особливу увагу неорганізованим організаціям, які планують приїхати на літньо-осінній період до курортної зони.

«Зараз курортний сезон, тут відпочивають люди, це прикордонна зона, тому оборона та захист наших громадян – першочергові завдання. Ми контролюємо факти того, де і які групи збираються, тим паче коли мова йде про молодих хлопців з силовою підготовкою, які можуть проводити якійсь навчально-тренувальні збори. Всі ці факти мають контролюватися та відпрацьовуватися правоохоронними органами», – заявив голова облдержадміністрації.

Він зазначив, що створення 11-го стрілкового батальйону значно посилило обороноздатність Миколаївського регіону. «Всі ці люди – патріоти, крім того, ми формуємо резервні загони – 20 тисяч людей, які зможуть в будь-який час стати до зброї».

Вадим Меріков також сказав, що великий бойовий дух піднімають і військові, які були демобілізовані. Саме вони сьогодні стають прикладом  того, як треба захищати рідний край.  «Сьогодні для нас важливо згуртувати громади, вчасно отримувати інформацію від населення про факти, провокацій, що готуються. Тоді ми зможемо оперативно реагувати на будь які прояви, як сепаратизму, так і загрози з боку диверсантів. Ми не збираємося розслаблюватися, а навпаки – укріплюємо обороноздатність», – зазначив Вадим Меріков.

Голова облдержадміністрації закликав миколаївців та жителів області повідомляти про факти можливих провокацій та диверсій, які готуються з боку російських  спецслужб. Саме для цього розпочинається інформаційна кампанія на території області: «Наші громадяни мають бути пильними, не боятися, не соромитися повідомляти правоохоронним органам про такі факти». Всі новини  →