Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Серпня 2015

Загиблі герої-земляки: ніхто не забутий, ніщо не забуте

Тема: Події


Напередодні Дня Незалежності України ми хочемо нагадати імена наших сучасних Героїв, тих хто загинув, зберігаючи цілісність України, її суверенітет і незалежність, завдяки кому кістлява лапа війни не простяглась до наших домівок.
22 серпня минає річниця з дня смерті Артура Фігурського 1987 року народження. Проживав у селі Нововоскресенка, у 19 років був призваний до лав Збройних сил України, а у 2011 році вступив на військову службу за контрактом. З 29 липня 2014 року перебував у зоні антитерористичної операції. У нього залишилась дружина та двоє дітей.

31 жовтня 2014 року загинув Віктор Зілінський 1967 року народження, мешканець смт Веселинове. Він пішов добровольцем у третю хвилю мобілізації. Залишились дружина та двоє синів.

10 листопада 2014 року від кулі снайпера загинув мешканець смт Кудрявцівка Веселинівського району Віталій Токар 1994 року народження. Йому було лише 20 років, сиротою лишився маленький син.

11 травня 2015 року пішов з життя Микола Бондаренко 1972 року народження, мешканець села Первенець, Веселинівського району. Залишились сиротами двоє дітей.

В ніч на 27 лютого 2015 року загинув батько трьох дітей - Микола Факас 1969 року народження, проживав в селі Новосвітлівка.

Вічна пам´ять нашим захисникам! Жодні нагороди і слова не повернуть матерям їх синів, дружинам чоловіків, не втішать сиріт, тому ми не маємо права забувати їхні імена і те, що вони віддали життя за Україну. Молимось, щоб список загиблих Героїв більше не поповнився жодним ім’ям.Веселинівській район: Всі новини  →