Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Жовтня 2015

В області відкрили перевантажувальний термінал і завод з виробництва електроенергії

Тема: Події

У рамках інвестиційного форуму «Миколаївщина ­- надійний партнер» сьогодні, 9 жовтня, відбулося відкриття 5-ї черги морського перевантажувального терміналу компанії «Евері».

«Шановні миколаївці, працівники потужного підприємства «Евері», концерну «Орексим», насамперед, хочу привітати вас з 10-річним ювілеєм. Ви успішно розвиваєтесь в Україні, в Миколаївській області. «Евері» - наш надійний соціальний партнер. Сьогодні йде величезна підтримка нашим спортсменам, військовим. Ваша компанія профінансувала 3 броньованих автомобілі для військовослужбовців, для героїв, які захищають нашу територію, відстоюють свободу і незалежність України. Компанія успішно інвестує в Миколаївський регіон. Ми підписали Меморандум про співпрацю, про підтримку інвестицій. Спасибі вам за те, що ви працюєте і прославляєте наш регіон», - привітав голова облдержадміністрації Вадим Меріков.

Через морський термінал ТОВ «Евері», розташований в Миколаївському морському торговому порту, перевантажується до 37% виробленої в Україні меласи. Загальний тоннаж одноразового зберігання становить 93 тис.тонн, з них 28 тис.тонн - меласи і 65 тис.тонн - олії. Цей обсяг зберігання дозволяє перевантажити не менше 300 тис.тонн меласи і 750 тис.тонн олії на рік.

Комплекси дозволяють одночасно працювати з автомобільним і залізничним транспортом в будь-яких вантажних напрямках. Можливості терміналу дозволяють обробляти також і транзитні вантажі.

У 2014 році обсяг переробки рослинної олії компанії «Евері» збільшився на 266% в порівнянні з попереднім роком і склав майже 811 тис.тонн олії.

Також, відбулося відкриття заводу з виробництва електроенергії з біогазу, який побудований компанією «ЛНК».

«Мені дуже приємно відкривати цей об'єкт. Рік тому ми підписали Меморандум про співпрацю, про підтримку компанії «ЛНК» в їх інвестиційному проекті. Пройшов рік, сьогодні ми відкриваємо проект, який дійсно дуже важливий для Миколаївської області, для міста Миколаєва не тільки зі сторони альтернативної енергетики, а й з екології. Я хочу побажати вам подальшого розвитку і в Миколаївській області, і в цілому в Україні. Ми відкриті до співпраці, Миколаївщина - надійний партнер для інвесторів», - підсумував Вадим Меріков.

На сьогоднішній день, силами компанії «ЛНК», введено в експлуатацію п`ять комплексів з дегазації, 4 з яких - у Київській області та один - у Житомирській області. Тепер аналогічний комплекс є і в Миколаївській області. Це не тільки енергетична незалежність і скорочення викидів в атмосферу метану, але й додаткові робочі місця, надходження до обласного та місцевого бюджетів.Всі новини  →