Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
04 Січня 2016

Олена Кузьміна: На контролі – робота пунктів обігріву та надання допомоги населенню у зв»язку з різким зниженням температури повітря

Тема: Події


У зв’язку із різким пониженням температурних показників, 4 січня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олени Кузьміної відбулася робоча нарада на базі Братської центральної районної лікарні, в ході якої були розглянуті питання здійснення спільних заходів в зимовий період для надання допомоги людям, які потрапили в негоду та запобігання загибелі бездомних, одиноких громадян від переохолодження та своєчасного надання їм невідкладної допомоги у зв’язку із значним зниженням температури і погіршенням погодних умов.
У зв´язку з цим особливо важлим є діяльність стаціонарних пунктів обігріву для населення, зокрема, для тих, хто потрапив негоду в дорозі або не має місця постійного проживання.
В ході наради Олена Кузьміна зазначила, що на контролі влади та всіх служб району повинна знаходитися робота пунктів обігріву та надання допомоги населенню у зв»язку з низьким зниженням температурних показників. Наголосила на необхідності активізації діяльності соціальних патрулів, посилення роботи щодо поповнення банків одягу, резерву медичних препаратів та матеріалів, необхідних для надання першої медичної допомоги тощо.
«Досвід минулого року показав, що в умовах низьких температур та снігопадів, рятувальним та соціальним службам доводиться терміново надавати допомогу людям, особливо якщо вони опиняються в снігових заметах. Тому пункти обігріву повинні бути укомплектовані всім необхідним, щоб забезпечити обігрів людей, які потрапили в складні обставини в зв»язку з негодою, а населення району повинно бути забезпечено теплом, водою, електроенергією, хлібом і товарами першої необхідності. Крім того, повинна бути напоготові техніка для розчистки доріг та вулиць», - підсумувала результати наради голова райдержадміністрації.
Під час робочої поїздки керівництва райдержадміністрації до центральної районної лікарні були розглянуті питання оптимізації ліжкового фонду лікарні та забезпечення житлом молодих спеціалістів - лікарів.Братський район: Всі новини  →