Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
04 Січня 2016

Микола Романчук: Миколаївщина до погіршення погодних умов готова

Тема: Події

Про це перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук заявив сьогодні, 4 січня, під час планової робочої наради з питань подачі води, електроенергії та газу на території Миколаївщини, і з питання ремонту доріг області.

«Будь-яку стихію краще і легше попередити, ніж потім боротися з її наслідками», - заявив Микола Романчук.

За його словами, днями погодні умови в області будуть погіршуватися, у зв'язку з чим, необхідно перевірити готовність теплопостачальних підприємств і пунктів обігріву.

Так, начальник управління житлово-комунального господарства Євген Гладков розповів, що сьогодні вранці, 4 січня зафіксовано максимальне зниження температури до - 20,3 градуса Цельсія. За його словами, у зв'язку з пониженням температури, системи теплопостачання на сьогоднішній день працюють з підвищеними температурними параметрами.

«Витримують магістральні системи, Миколаївська ТЕЦ справляється, Миколаївводоканал працює також без проривів і збоїв, така злагоджена робота можлива завдяки тому, що при підготовці до опалювального сезону було виконано комплекс необхідних ремонтних робот».

Він розповів, що складені графіки чергових диспетчерів аварійних служб і що аварійна диспетчерська служба Миколаївської міської ради працює в цілодобовому режимі, її номер 15-88. Миколаївці можуть звертатися за необхідною допомогою у будь-який час.

Євген Гладков відзначив, що 2015 рік, дозволив в системі водопостачання і в системі теплогосподарство розрахуватися за теплоносії - завдяки субвенції з державного бюджету 26 млн - спрямовано на оплату за природний газ, 64 млн спрямовано на оплату за електроенергію по підприємствах водопровідного і теплового господарства.

Начальник Головного управління МНС у Миколаївській області Максим Грицаєнко розповів, що в області, на осінньо-зимовий період 2015-16 років в стані готовності перебувають 284 стаціонарних пункти обігріву.

З грудня, затребувані і надають послуги близько 10 стаціонарних пунктів обігріву в області та 89 осіб уже отримали необхідну допомогу. Інші пункти будуть відкриватися по мірі звернення людей.

Крім того, для надання допомоги на автошляхах області створені мобільні пункти обігріву - таких на сьогоднішній день в області 10. У місті Миколаєві 4 одиниці, в Баштанському, Вознесенському, Новобузькому, Новодеському районі по одній і в Первомайському районі 2.

«Це машини підвищеної прохідності, які вивозять засоби обігріву, необхідні матеріали первинної допомоги», - розповів Максим Грицаєнко.

ТЕЦ, Водоканал, Миколаївоблтеплоенерго працюють в штатному режимі.Всі новини  →