Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
04 Січня 2016

Микола Романчук: Миколаївщина до погіршення погодних умов готова

Тема: Події

Про це перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук заявив сьогодні, 4 січня, під час планової робочої наради з питань подачі води, електроенергії та газу на території Миколаївщини, і з питання ремонту доріг області.

«Будь-яку стихію краще і легше попередити, ніж потім боротися з її наслідками», - заявив Микола Романчук.

За його словами, днями погодні умови в області будуть погіршуватися, у зв'язку з чим, необхідно перевірити готовність теплопостачальних підприємств і пунктів обігріву.

Так, начальник управління житлово-комунального господарства Євген Гладков розповів, що сьогодні вранці, 4 січня зафіксовано максимальне зниження температури до - 20,3 градуса Цельсія. За його словами, у зв'язку з пониженням температури, системи теплопостачання на сьогоднішній день працюють з підвищеними температурними параметрами.

«Витримують магістральні системи, Миколаївська ТЕЦ справляється, Миколаївводоканал працює також без проривів і збоїв, така злагоджена робота можлива завдяки тому, що при підготовці до опалювального сезону було виконано комплекс необхідних ремонтних робот».

Він розповів, що складені графіки чергових диспетчерів аварійних служб і що аварійна диспетчерська служба Миколаївської міської ради працює в цілодобовому режимі, її номер 15-88. Миколаївці можуть звертатися за необхідною допомогою у будь-який час.

Євген Гладков відзначив, що 2015 рік, дозволив в системі водопостачання і в системі теплогосподарство розрахуватися за теплоносії - завдяки субвенції з державного бюджету 26 млн - спрямовано на оплату за природний газ, 64 млн спрямовано на оплату за електроенергію по підприємствах водопровідного і теплового господарства.

Начальник Головного управління МНС у Миколаївській області Максим Грицаєнко розповів, що в області, на осінньо-зимовий період 2015-16 років в стані готовності перебувають 284 стаціонарних пункти обігріву.

З грудня, затребувані і надають послуги близько 10 стаціонарних пунктів обігріву в області та 89 осіб уже отримали необхідну допомогу. Інші пункти будуть відкриватися по мірі звернення людей.

Крім того, для надання допомоги на автошляхах області створені мобільні пункти обігріву - таких на сьогоднішній день в області 10. У місті Миколаєві 4 одиниці, в Баштанському, Вознесенському, Новобузькому, Новодеському районі по одній і в Первомайському районі 2.

«Це машини підвищеної прохідності, які вивозять засоби обігріву, необхідні матеріали первинної допомоги», - розповів Максим Грицаєнко.

ТЕЦ, Водоканал, Миколаївоблтеплоенерго працюють в штатному режимі.Всі новини  →