Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Січня 2016

Наш обов'язок - пам'ятати, піклуватися про наших героїв. Відзнакою Президента України - Медаллю "70 років визволення України від фашистських загарбників" нагороджено ветеранів Березнегуватського району

Тема: Події

Друга Світова війна - особлива сторінка в житті усіх українців, в житті наших односельців. Суворий час перекреслив їх мрії та плани. Довелося відмовитися від усього, чим вони жили вчора. Війна з кожним днем відходить у минуле, і багато хто не пам´ятає, та й не знає про події тих років, тисячі перемог на всіх фронтах, з яких і склалася велика перемога. Однак є й такі люди, для кого війна навічно залишилася в серці і досі стоїть перед їх очима. Це ветерани війни, люди, чиїми руками кувалася перемога. В даний час в нашому районі залишилося зовсім мало ветеранів війни. Серед них всього 16 учасників бойових дій. Наш обов´язок - пам´ятати, піклуватися про них, хоча б зрідка відвідувати, цікавитися їх життям, здоров´ям, допомагати.
Найстаршим ветераном Березнегуватського району є Скриль Петро Єлісейович, учасник штурму м. Берлін, нагороджений Орденом Червоної Зірки та багатьма іншими бойовими нагородами. Не можна не згадати про Сергієнка Івана Никифоровича, який пройшов тяжкий бойовий шлях, будучи льотчиком штурмової авіації. Має два Ордени Червоної Зірки та немало інших бойових нагород. Серед мужніх чоловіків є учасниця партизанського руху Мосійчук Ольга Іванівна, яка з 14 років захищала нашу державу від німецько-фашистських загарбників, за що має бойові нагороди. Фронтовик, житель Березнегуватого, Борисенко Микола Якович звільняв Білорусь від німецько-фашистських загарбників, нагороджений ювілейною медаллю «70 років звільнення Білорусі» Посольством Білоруської республіки.
Наші фронтовики для всіх нас - герої Перемоги. Про героїв забувати не можна, а тим більше, якщо вони живуть поряд.
Так, напередодні Нового року, селищний голова В.В. Клеветенко, голова районної ради ветеранів війни та праці В.Ю. Роздорожній, депутат обласної ради М.В. Скорий особисто відвідали ветеранів війни та осіб, які знаходилися в Німеччині в малолітньому віці, привітавши їх з Новорічними святами. А головне, виконали почесну місію — нагородили ветеранів відзнакою Президента України — Медаллю «70 років визволення України від фашистських загарбників».


Березнегуватський район: Всі новини  →