Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Січня 2016

На Миколаївщині відкрито близько 300 пунктів обігріву (АДРЕСИ)

Тема: Події

 На Миколаївщині працюють пункти обігріву, де можна прихиститися у сильні морози. Першими «теплі пункти» облаштували у Миколаєві, Баштанщині, Первомайську та Вознесенську. Наразі вже відкрито близько 300 місць для обігріву в кожному районі області.

На території Миколаївської області працюють як стаціонарні, так і мобільні «теплі пункти». У них може прихиститися кожен, хто постраждав від морозу. Там є гарячий чай, надається медична допомога.

Стаціонарні пункти обігріву знаходяться в центрах соціального обслуговування, лікарнях, школах.

Для надання допомоги на автошляхах області створені мобільні пункти обігріву - таких на сьогоднішній день в області 10. У місті Миколаєві 4 одиниці, в Баштанському, Вознесенському, Новобузькому, Новодеському районі по одній і в Первомайському районі 2.

«Це машини підвищеної прохідності, які вивозять засоби обігріву, необхідні матеріали первинної допомоги», - розповів Максим Грицаєнко.

 Перелік місць розгортання стаціонарних пунктів обігріву на території Миколаївської області можна переглянути за посиланням.Всі новини  →