Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Січня 2016

Допомога безпритульним громадянам Миколаївщини взимку

Тема: Події

 За оперативними даними в загалі, в містах та районах області на цей період  функціонують більше 300 пунктів обігріву, 179 пунктів збору та видачі одягу/взуття, 142 пункти роздачі їжі, 209 банків одягу та взуття. При 5 територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Первомайська, Баштанського, Доманівського, Березнегуватського, Новобузького районів  функціонує 5 кімнат нічного перебування; при церкві - у  Кривоозерському районі.

В районах та містах області  при територіальних центрах, закладах охорони здоров’я є 121 додаткове ліжко-місце для бездомних осіб.

В Миколаєві функціонує пункт обігріву для безпритульних громадян за адресою просп. Миру, 2А. Центр реінтеграції бездомних громадян щоденно веде облік безпритульних та з’ясовує їх потреби.  

У Миколаєві налагоджено взаємодія з усіма структурами, які здійснюють заходи в організації роботи пункту обігріву: управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення підготовлено приміщення для перебування бездомних осіб на 80 ліжко-місць, яке обладнано двухярусними ліжками; сімейним лікарем центру первинної медико-санітарної допомоги №2 здійснюється огляд бездомних; щоденно Ленінським відділом поліції ГУ НП України в Миколаївської області здійснюється контроль за дотриманням правопорядку в пункті обігріву та прилеглої території.        

У зв’язку зі зниженням температури повітря та з метою недопущення загибелі людей від переохолодження  міським територіальним центром була розпочата робота пунктів гарячого харчування для громадян без визначеного місця проживання в двох районах міста за адресами: в Ленінському районі - вул. 12 Поздовжня, 50-А та у Корабельному районі - вул. Металургів, 8.

В усіх районах міста розпочали роботу пункти харчування, в тому числі в Центральному районі – вул. Шевченка, 19-А та в Заводському районі – вул. Скороходова - 1. Всі новини  →