Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Січня 2016

Допомога безпритульним громадянам Миколаївщини взимку

Тема: Події

 За оперативними даними в загалі, в містах та районах області на цей період  функціонують більше 300 пунктів обігріву, 179 пунктів збору та видачі одягу/взуття, 142 пункти роздачі їжі, 209 банків одягу та взуття. При 5 територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Первомайська, Баштанського, Доманівського, Березнегуватського, Новобузького районів  функціонує 5 кімнат нічного перебування; при церкві - у  Кривоозерському районі.

В районах та містах області  при територіальних центрах, закладах охорони здоров’я є 121 додаткове ліжко-місце для бездомних осіб.

В Миколаєві функціонує пункт обігріву для безпритульних громадян за адресою просп. Миру, 2А. Центр реінтеграції бездомних громадян щоденно веде облік безпритульних та з’ясовує їх потреби.  

У Миколаєві налагоджено взаємодія з усіма структурами, які здійснюють заходи в організації роботи пункту обігріву: управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення підготовлено приміщення для перебування бездомних осіб на 80 ліжко-місць, яке обладнано двухярусними ліжками; сімейним лікарем центру первинної медико-санітарної допомоги №2 здійснюється огляд бездомних; щоденно Ленінським відділом поліції ГУ НП України в Миколаївської області здійснюється контроль за дотриманням правопорядку в пункті обігріву та прилеглої території.        

У зв’язку зі зниженням температури повітря та з метою недопущення загибелі людей від переохолодження  міським територіальним центром була розпочата робота пунктів гарячого харчування для громадян без визначеного місця проживання в двох районах міста за адресами: в Ленінському районі - вул. 12 Поздовжня, 50-А та у Корабельному районі - вул. Металургів, 8.

В усіх районах міста розпочали роботу пункти харчування, в тому числі в Центральному районі – вул. Шевченка, 19-А та в Заводському районі – вул. Скороходова - 1. Всі новини  →