Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Січня 2016

У Братському після реконструкції відкрила двері оновлена автобусна станція

Тема: Події

Сьогодні, 6 січня, у Братському,після реконструкції відбулося відкриття автостанції. У відкритті реконструйованої будівлі взяли участь голова Братської райдержадміністрації Олена Кузьміна, голова районної ради Тамара Фесько
Ще з початку 2015 року на автовокзалі почалася масштабна реконструкція. Будівельники оновили фасад, замінили вікна і двері на металопластикові, відремонтувати внутрішні приміщення.
В оновленій будівлі, яка змінилася до невпізнаності, облаштований зал очікування, де розміщено графік руху автобусів ,оновлено касу для продажу квитків, розміщено об»єкти торгівлі - саме так відтепер зустрічає своїх пасажирів оновлена автостанція у Братському.
Начальника втобусної станції Вікторія Прибільська тут працює вже більше 5 років. Зазначає, що автобусний транспорт для багатьох залишається важливою формою переміщення. Найбільше пасажирів їздить у п’ятницю, неділю та понеділок.
Ремонт здійснювало ТДВ «Оріон - Авто» (керівник – В.В. Буркун). І це лише його перший етап. У подальших планах – відкриття кафе, реконструкція туалету, встановлення банкомату, кавового автомату.А в залі очікування з’явиться телевізор.
Після урочистостей, автостанція запрацювала у звичному режимі, бо головне – обслуговування пасажирів та створення для них зручностей.

Братський район: Всі новини  →