Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Січня 2016

Рятувальникам передали новий пожежний автомобіль

Тема: Події

6 січня автомобільний парк 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області поповнився новим пожежним автомобілем АЦ-3, 0-40, на базі КАМАЗ-4326. 

В урочистому заході взяли участь перший заступник Голови Миколаївської облдержадміністрації Микола Романчук, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко, індустріальний директор Bunge Україна Олег Чернилевський, а також особовий склад частини.

Представники ТОВ «Європейська транспортна стивідорна компанія» передали рятувальникам дану техніку на постійне користування для виконання робіт за призначенням та підвищення боєготовності підрозділу, який знаходиться на території Заводського району м. Миколаєва, як і саме підприємство.

  

Микола Романчук підкреслив: «Ми вітаємо рятувальників із новим надбанням та бажаємо, щоб цей пожежний автомобіль став надійним помічником вогнеборців та допомагав у виконанні покладених на підрозділ завдань»

 

Начальник Головного управління Максим Грицаєнко подякував керівництву підприємства та зазначив: «Символічним є те, що рятувальники отримали такий важливий та необхідний в роботі подарунок – пожежний автомобіль, саме напередодні Святвечора. Ми щиро сподіваємося, що дана новітня техніка слугуватиме нам довгі роки та допомагатиме при ліквідації пожеж на території міста».

 

 

 Всі новини  →