Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Січня 2016

Вадим Меріков привітав вихованців центра соціально-психологічної реабілітації з Різдвом Христовим

Тема: Події

 Сьогодні, 6 січня, напередодні свята Різдва Христового голова облдержадміністрації Вадим Меріков разом з народним депутатом України Вадимом Підберезняком та виконуючим обов'язки начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області полковником  Віталієм Гончаровим привітали вихованців центра соціально-психологічної реабілітації з Новорічними та Різдвяними святами.

«В святкові дні дорослі мають приділяти набагато більше уваги дітям, тим паче тим, які в більшій мірі потребують нашої підтримки та допомоги. Діти не винні в тому, що так склалася їх доля. Ми приходимо для того щоб поспілкуватися та підтримати їх. Вони чекають новорічних свят, подарунків та зимового дива». – розповів Вадим Меріков.

За словами голови облдержадміністрації, дорослі мають докладати всіх зусиль щоб діти гарно навчалися і щоб кожен з них мав успішне майбутнє.

Вадим Меріков поспілкувався з дітьми різних вікових груп, поцікавився їх проблемами та життєвими історіями. Вихованці розповіли про свої мрії та цілі, поставленні у Новому році. Голова облдержадміністрації разом з народним депутатом пообіцяли допомогти у здійсненні цих бажань.

Очільник області побажав всім здоров’я, успішного навчання та щасливого нового року.

Зараз у центрі соціально-психологічної реабілітації виховуються 88 дітей. За 12 місяців 2015 року в центрі перебувало 283 дитини – діти зі складними життєвими обставинами, засудженні, ті що мають конфлікт з законом, свідки чи жертви протиправних дій.

«Основна мета нашої роботи – повернути дитину в сім’ю – біологічну, прийомну, будинок сімейного типу, забезпечити усиновленням. Кожній дитині надається своєчасна допомога та підтримка. Більшість дітей повернуто до біологічних сімей, інші – влаштовані до прийомних сімей, будинків сімейного типу, усиновленні», - розповіла директор закладу Світлана Клюйко.Всі новини  →