Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Січня 2016

Вадим Меріков привітав вихованців центра соціально-психологічної реабілітації з Різдвом Христовим

Тема: Події

 Сьогодні, 6 січня, напередодні свята Різдва Христового голова облдержадміністрації Вадим Меріков разом з народним депутатом України Вадимом Підберезняком та виконуючим обов'язки начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області полковником  Віталієм Гончаровим привітали вихованців центра соціально-психологічної реабілітації з Новорічними та Різдвяними святами.

«В святкові дні дорослі мають приділяти набагато більше уваги дітям, тим паче тим, які в більшій мірі потребують нашої підтримки та допомоги. Діти не винні в тому, що так склалася їх доля. Ми приходимо для того щоб поспілкуватися та підтримати їх. Вони чекають новорічних свят, подарунків та зимового дива». – розповів Вадим Меріков.

За словами голови облдержадміністрації, дорослі мають докладати всіх зусиль щоб діти гарно навчалися і щоб кожен з них мав успішне майбутнє.

Вадим Меріков поспілкувався з дітьми різних вікових груп, поцікавився їх проблемами та життєвими історіями. Вихованці розповіли про свої мрії та цілі, поставленні у Новому році. Голова облдержадміністрації разом з народним депутатом пообіцяли допомогти у здійсненні цих бажань.

Очільник області побажав всім здоров’я, успішного навчання та щасливого нового року.

Зараз у центрі соціально-психологічної реабілітації виховуються 88 дітей. За 12 місяців 2015 року в центрі перебувало 283 дитини – діти зі складними життєвими обставинами, засудженні, ті що мають конфлікт з законом, свідки чи жертви протиправних дій.

«Основна мета нашої роботи – повернути дитину в сім’ю – біологічну, прийомну, будинок сімейного типу, забезпечити усиновленням. Кожній дитині надається своєчасна допомога та підтримка. Більшість дітей повернуто до біологічних сімей, інші – влаштовані до прийомних сімей, будинків сімейного типу, усиновленні», - розповіла директор закладу Світлана Клюйко.Всі новини  →