Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Січня 2016

В центрі соціально-психологічної реабілітації дітей розпочинаються роботи по заміні даху

Тема: Події

 Сьогодні, 6 січня, голова облдержадміністрації Вадим Меріков привітав вихованців центра соціально-психологічної реабілітації з Різдвом та проінспектував виконання ремонтних робіт по заміні даху будівлі.

У 2015 році була передбачена проектно-кошторисна документація, і вже розпочато часткове виконання робіт по реконструкції даху закладу. З обласного бюджету виділено кошти в сумі 2,2 млн грн на ремонт покрівлі. Також, за проектом передбачено заміну 50% водостічної системи.

Начальник управління капітального будівництва Павло Нуждов розповів, що буде замінено 2,5 тисячі квадратних метрів покрівлі, із застосуванням новітньої технології на основі полімеру. Це дозволяє проводити ремонтні роботи при будь-якому температурному режимові. За його словами, вже закуплено і підготовлено утеплювач та покриття.

Реконструкція буде проводитись поетапно і ніяким чином не вплине на навчання та проживання вихованців центру. Строки виконання робіт – початок березня поточного року.

Крім того, голова облдержадміністрації оглянув внутрішнє приміщення центру і висловив зауваження щодо дитячої їдальні, стан якої не відповідає нормам. За словами Павла Нуждова, управління не було проінформовано про проблему.

Вадим Меріков надав рекомендації начальникам Служби у справ дітей та Управління капітального будівництва в найкоротші терміни виконати ремонтні роботи і закупити обладнання в їдальню.

За його словами додатково буде  перераховано проектно-кошторисну документацію і частково виділено кошти на ремонт їдальні.Всі новини  →