Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
25 Березня 2016

Є консенсус: Меморандум підписаний - трасу розблокують

Тема: Події

 Як уже повідомлялося сьогодні, відбулася зустріч Вадима Мерікова, Юрія Бірюкова, Олександра Антощука з активістами Новобузького району. За результатами зустрічі прийнято рішення про підписання Меморандуму про наміри, який направлено на вирішення проблемних питань і забезпеченням безпеки руху автомобільною дорогою Н-11 «Миколаїв-Дніпропетровськ».

Документ підписаний головою облдержадміністрації Вадимом Меріковим, начальником Служби автодоріг Миколаївської області Олександром Антощуком, головою Новобузької райдержадміністрації Сергієм Івановим, Новобузьким міським головою Максимом Лагодієнко, депутатом обласної ради Олександром Бондарем.

В рамках Меморандуму відзначено, що Служба автомобільних доріг в Миколаївській області забезпечить протягом II і III кварталів 2016 на дорозі Н-11 поточний ремонт, в рамках перерозподілу коштів і софінансування. А саме: в межах Казанківського району, від смт Казанка в напрямку м Миколаєва; в межах Новобузького району, від м.Новий Буг в напрямку смт Казанка; виконання дорожніх робіт методом поверхневого покриття на ділянці від с. Новополтавка в м Баштанка; виконання ямкового ремонту дороги в межах Нового Бугу від км 231 до км 235 за рахунок коштів міського, районного бюджетів та інших джерел, на умовах співфінансування; підтримання в проїзному стані ділянки дороги від км 235 до с. Новополтавка; виконання ямкового ремонту на ділянках доріг в межах сіл Єфремівка і Новополтавка за рахунок коштів районного, сільських бюджетів та інших джерел, на умовах співфінансування. Також в документі йдеться, що облдержадміністрація спільно зі Службою автомобільних доріг в Миколаївській області продовжують проведення заходів щодо збільшення фінансування і спрямування коштів на капітальний ремонт дороги Н-11 між м.Новий Буг і с. Новополтавка.

Сторони домовилися в разі отримання додаткових коштів і в рамках співфінансування вносити відповідні зміни в план виконання дорожніх робіт.

При цьому ініціативна група громади Новобузького району припиняє безстрокову акцію з блокування автодороги Н-11.

Рішення вступає в силу після його підписання.

Вадим Меріков зазначив, що Меморандум: «Це наша дорожня карта, по якій ми будемо працювати разом з вами і це відповідальність не тільки моя, а й ваша».

У свою чергу депутат обласної ради Олександр Бондар запевнив, що активісти готові до конструктивного діалогу: «Ми знайшли розуміння, значить ніякі акції проводити не будемо».Всі новини  →