Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Квітня 2016

Про сімейні цінності на полотнах: в Миколаєві відкрили виставку династії Антонюків

Тема: Події

Сьогодні, 15 квітня, відкрилася виставка «Сімейні цінності». Мальовничий вернісаж воістину сімейний, так як представлені роботи трьох поколінь художників династії Антонюків: Андрія Антонюк та його дружини Олени Червоненко, а також їхнього сина Данила Антонюка. Також у виставці представлені роботи батьків Олени - Надії Чернікової та Олександри Червоненко.

Дата вибрана теж не випадково, 16 квітня виповнюється 3 роки з дня смерті Андрія Антонюка. Роботи всієї творчої родини стали продовженням традицій весняних виставок відомого художника.

«Виставка дійсно дуже сімейна, такий різноманітний живопис, але в той же час тут присутня єдина енергетика - свободи, творчості, любові. Прекрасні роботи передають теплоту сім'ї Антонюків. Мені приємно, що я особисто знав Андрія Даниловича, він був моїм хорошим другом ... вже 3 роки його не має з нами, але вся мудрість, талант і доброта в його роботах», - сказав під час відвідування виставки Вадим Меріков.

Особливо він відзначив роботу Данила Антонюка «Гоголівська ніч».

«Зовсім не здивований такому вибору, саме ця картина подобалася і батькові. Давно помічаю, що між Андрієм Антонюком і вами є якийсь енергетичний зв'язок», - з посмішкою сказав Данило.

Всі бажаючі насолодитися прекрасними картинами можуть відвідати виставку до 27 квітня.

Андрій Данилович Антонюк (1943 - 2013) народився в Богополі, передмісті нинішнього Первомайська. Він - яскрава постать у сучасному образотворчому мистецтві України, його знають і цінують у багатьох країнах світу. Андрій Антонюк - лауреат Державної премії імені Т. Г. Шевченка (1994) за серію картин: «Митрополит Іларіон», «Феофан Прокопович», «В казематі Т. Шевченко», «Учитель, хто ми?», «Поклоніння землі і воді»,«Богопольська мадонна»,«Розмова з Всесвітом».Всі новини  →