Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Червня 2016

Вадим Меріков: Поява величезної кількості вулиць «центральних» виглядає як пропаганда духовного та історичного жебрацтва

Тема: Події

Про це йдеться в зверненні голови облдержадміністрації Вадима Мерікова до міських, селищних, сільських голів та депутатів міських, селищних та сільських рад.

За його словами, в рамках Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» до 21 лютого місцевими органами влади було перейменовано близько 1200 вулиць, провулків, парків та прийнято рішення про демонтаж близько 60 пам’ятників.

«Найбільше засмучує той факт, що навіть на 25-му році незалежності, виконуючи закон про «декомунізацію», органи місцевого самоврядування в нових назвах більшості вулиць позбавили молоде покоління пам’яті про власну історію, права на гордість за свою державу та своїх земляків. Таке замовчування історії можна було б виправдати вшануванням більш заслужених героїв області, але на жаль більш заслуженими виявились вишні (понад 40 вулиць), сади (31 вулиця), калина (15), виноград (13), яблука (7), горіхи – (5), груші, абрикоси та інші фрукти та овочі. Назви інших вулиць теж мало нагадують про історичний чи культурний спадок нашого краю (десятки вулиць Тиха, Широка, Зіркова, Затишна, Щаслива, Весняна, Степова тощо). А поява величезної кількості вулиць «центральних» (понад 100) взагалі виглядає як пропаганда серед молоді духовного та історичного жебрацтва Миколаївщини», - констатує Вадим Меріков.

Звернення голови можна прочитати тут.Всі новини  →