Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 Липня 2016

На території Миколаївської області встановлений 5 клас пожежної небезпеки

Тема: Події

 Вже понад місяць на дворі панує спекотна та засушлива погода. Все це призводить до різкого збільшення кількості пожеж, особливо в природних екосистемах. Лише за минулий тиждень, на Миколаївщині зареєстровано 196 пожеж, з них 165 на відкритих територіях.
Переважна частина загорань – це пожежі сухої трави та сміття на відкритих територіях, на несанкціонованих та міських сміттєзвалищах, стерні на полях. Також зареєстровані випадки пожеж пшениці на корені та лісові пожежі. 
Так, 17 липня на відкритій території в с. Новосілля Новобузького району сталося загорання сухої трави. Вогонь швидко розповсюдився та перекинувся на поле з пшеницею. Рятувальникам вдалося вчасно приборкати вогонь та вберегти від знищення близько 16 Га пшениці на кореню.
Також, окремої уваги заслуговує пожежа на території лісового урочища «Бузькі хутори» Прибузького лісництва ДП «Вознесенське лісове господарство». Горіння, за попередньою інформацією, виникло через необережне поводження з вогнем. Через те, що від моменту виникнення займання до його виявлення, пройшов тривалий час, вогонь встиг набрати силу та перекинутися з хвойної підстилки на лісові насадження. Завдяки злагодженим та професійним діям вогнеборців та представників лісового господарства, вдалося ліквідувати пожежу на площі 8000 кв.м., з них близько 2000 верхової.
Це лише поодинокі приклади тих наслідків пожеж в природних екосистемах. Лише за цей тиждень знищено понад 6 га пшениці на кореню, існував ризик знищення великої кількості лісових насаджень тощо.
Підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області забезпечено оперативне реагування на всі повідомлення. Однак хотілося б зазначити, що переважної кількості пожеж могло б не статися, якби всі громадяни сумлінно дотримувалися правил пожежної безпеки.
Рятувальники Миколаївщини наголошують! В умовах високої пожежної небезпеки слід приділяти більше уваги правилам безпечної поведінки! Не нехтуйте основними настановами та рекомендаціями! Бережіть природу та навколишнє середовище! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101»!Всі новини  →