Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Січня 2017

Робота з подолання наслідків негоди проходить злагоджено і гарними темпами

Тема: Події

За повідомленням обласних служб, протягом останньої доби для проведення робіт з попередження та ліквідації наслідків погіршення погоди 53 рази залучались підрозділи ДСНС. Зі снігових заметів вилучено 77 автомобілів та 353 особи, у тому числі 61 дитину. Протягом доби зареєстровано 7 пожеж, в яких врятовано 3 особи.

Екіпажі швидкої допомоги здійснили 1002 виїзди, з переохолодженням госпіталізовано 11 чоловік.

Протягом доби в області працювало 303 стаціонарні та 1 мобільний пункти обігріву. Ще три мобільних пункти обігріву знаходяться в резерві та готові бути задіяні за першої необхідності.

Проводяться роботи з відновлення електропостачання в 2-х населених пунктах  Снігурівського району.

«Поки що зарано остаточно підсумовувати – після детального аналізу ми дамо оцінку керівництву кожного району, кожного населеного пункту, оцінку роботи всіх служб. Зараз можна з впевненістю сказати, що всі служби відповідально поставились до ліквідування наслідків негоди – райони показали злагоджену роботу. Так, були неприємні моменти, недоліки, але вони ліквідовувались у короткий термін. В містах обласного значення також непогані результати, однак якість та ефективність роботи керівництва міста Первомайськ можна поставити під сумнів – сьогодні там залишаються проблемні ділянки», - прокоментував ситуацію заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь.

За інформацією Служби автомобільних доріг, до роботи з розчищення доріг було долучено 80 одиниць техніки, крім того, було задіяно техніку промислових підприємств та сільгоспвиробників. Станом на 13.00 8 січня повністю відновлено рух автошляхами області.

Всі обласні служби продовжують працювати в посиленому режимі. Ситуація в області стабільна та контрольована.Всі новини  →