Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Січня 2017

Подяка медикам за врятовані життя

Тема: Події

Погіршення погодних умов значно ускладнило роботи всіх служб, управлінь та департаментів. Медики гідно і сумлінно працювали в складних умовах, продовжуючи рятувати життя людей в штатному режимі.

За період з 6 по 10 січня обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надано медичну допомогу в 5165 випадках. У тому числі, 24 людини звернулися за допомогою з ознаками обмороження чи переохолодження, з них 21 особу госпіталізовано. Лікувальні установи області працювали в штатному режимі. Надзвичайних ситуацій не зафіксовано, електроенергія і теплопостачання в медичні заклади подавалися безперебійно, надання медичної допомоги в період негоди організовано.

Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації щиро дякує кожному медичному працівнику, який працював в цей період в ускладнених погодних умовах, і бажає в новому році пильного янгола-охоронця, міцного здоров’я та добробуту, успіхів на професійній ниві, терпіння та доброти, миру та злагоди.

Висловлюємо подяку спеціалістам та просто небайдужим городянам. Це працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області та активісти «Снігового патруля», які визволяли автомобілі швидкої медичної допомоги зі снігових заметів, допомагаючи швидше дістатися до пацієнтів, що потребують невідкладної медичної допомоги. Всі новини  →