Новини — Миколаївська обласна державна адміністрація
Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Січня 2017

Місцеві бюджети Миколаївщини поповнилися більше ніж на 2,5 млн грн за надані землевпорядниками адмінпослуги

Тема: Події

З початку 2016 року фахівці землевпорядної служби Миколаївської області  надали населенню 108 932 адміністративні послуги. Місцеві бюджети регіону отримали 2 529 490 гривень за 38 203 адмінпослуги, наданих на платній основі. Інші 70 729 або 54% від загальної кількості – на безоплатній.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Миколаївської області перерахували до бюджету більше 2,5 млн гривень. Найбільші надходження у розмірі 2,2 млн гривень отримали за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 85 тисяч гривень надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільшу кількість становлять запити стосовно державної реєстрації земельної ділянки – 17 783. Запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями склали 9040 адмінпослуги. Також землевпорядники виготовили 8 264 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.

 

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Миколаївській областіВсі новини  →