Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Січня 2017

Підсумки подолання негоди в Арбузинському районі

Тема: Події

Внаслідок переміщення в Україну активного циклону з Чорного моря протягом 6-8 січня на території Миколаївської області були сильні снігопади, вітер сягав 22 м/с, температура знизилась до20 градусів морозу.
Напередодні всім службам, організаціям, підприємствам були надані своєчасно телефонограми з метою підготовки та прийняття заходів стосовно погіршення погодних умов.
Наслідки стихії подолано. Снігові замети, які перекрили дороги, траси, під´їзди будинків спеціальна техніка розгортала до допустимого стану. Зараз погода покращилась. Про те, як боролись зі сніговими заметами розповідає голова райдержадміністрації Олександр Палій:
«Шановні жителі району! Завдяки злагодженій роботі на високому рівні спрацювали Арбузинське відділення національної поліції під керівництвом Рилька Віталія Вікторовича, Арбузинського районного сектора територіального відділення ГУ ДСНС України в Миколаївській області під керівництвом Петренка Дмитра Сергійовича, керівника ЮДЕД Каленіча Олександра Архіповича, заступника керівника ЮДЕД Кицюк Світлана Михайлівна, керівники підприємств та фермерських господарств району, які беззаперечно погодились власними силами боротись з примхами погоди. Особливо вдячний простим механізаторам, водіям, які сиділи за кермом снігорозчищувального транспорту, та, не жалкуючи власних сил, вдень і вночі працювали при 20-ти градусному морозі, налагоджували та ремонтували снігоприбиральну техніку, співробітникам Арбузинського відділення поліції Братського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області, якими було перекрито з 14.00 7 січня до 15.00 8 січня автомобільну дорогу Т 15-10 з метою недопущення перешкоджання роботі техніки дорожніх служб, які задіяні у розчистці доріг.

Хочу відзначити активну та згуртовану роботу семенчан. За короткі строки було прибрано територію всієї сільської ради, звичайно ж, завдяки керівництву ПрАТ «Оберіг» керівник Чебан О.О.
Найактивніше в ці дні попрацювала техніка, направлена такими підприємствами, як: ПП АП «Благодатненський птахопром» керівник Юрченко О.О., СТОВ «Промінь» керівник Остапенко О.М., варто відзначити добросовісну роботу ПП «Агро-Альянс» та заступнику Арбузинського селищного голови Євгенія Ніколаєнко, який особисто контролював розчистку селища. Злагоджено попрацювали КСП «Полянка» керівник Філіпішин С.Б, розчистивши території села та частину ділянки дороги Т 1510 сполученням Братське-Арбузинка.


Звичайно, були такі критичні точки, куди навіть спеціальна техніка не могла проїхати. Протягом двох діб с.Нові Ставки було відрізано від сполучення. Окрім цього, протягом однієї доби мешканець села потребував госпіталізації до Арбузинської ЦРЛ. Завдяки залученню військової техніки марки ІМР 2, що базується у військовій частині №А2734 сніжний занос від с. Агрономія до с. Нові Ставки був подоланий.Проте всі служби мають завжди бути напоготові. Адже ми не знаємо, що підготував для нас січень-лютий.
Але в будь-якому випадку я впевнений, що з такою активною позицією керівників служб та підприємств, район готовий до подолання надзвичайних ситуацій, адже повна взаємодія є, і вона себе показала в скрутний момент».Арбузинський район: Всі новини  →