Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Лютого 2017

На забезпечення житлом та допомогу воїнам-афганцям у 2017 році передбачено два мільйони гривень

Тема: Події

Сьогодні, у 28-у річницю виведення радянських військ з Афганістану, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко привітав воїнів-інтернаціоналістів. Він наголосив, що саме ветерани афганської війни одними з перших стали на захисті незалежності сучасної України. 

«Ви сказали своє вагоме слово під час подій Революції гідності. А ваш бойовий досвід і тепер є запорукою багатьох перемог у боротьбі з російським агресором за нашу територіальну цілісність. Дякую кожному з вас за мужність, за допомогу, за досвід», - сказав Олексій Савченко.

Зазначимо, що сьогодні на території Миколаївської області проживає близько  3 тисяч учасників бойових дій в республіці Афганістан, в тому числі 360 інвалідів.

За ініціативою Олексія Савченка з початку 2017 року проводяться ретельні обстеження матеріально – побутових умов воїнів – інтернаціоналістів, інвалідів, сімей загиблих воїнів та вирішуються питання щодо надання необхідної допомоги.

Так, вперше за останні роки для придбання житла учасникам бойових дій в Афганістані, які перебувають на квартирному обліку, у 2017 році виділено 1 млн грн.

Цього року збільшено також і розмір одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих та померлих учасників бойових дій в Афганістані, інвалідам війни в Афганістані – у порівнянні з минулим роком суму допомоги збільшено до 2000 грн кожному отримувачу. Для виплати матеріальної допомоги заплановано майже мільйон гривень.

Додатково приділяється увага тим, хто потребує санаторно-курортного лікування або стоїть на обліку забезпечення спецтранспортом.Всі новини  →