Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України



Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим




�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����







Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Лютого 2017

Миколаївщина: з повторним візитом прибули представники дослідницької команди Японської інвестиційної компанії JICA

Тема: Події

15 лютого з повторним візитом до Миколаєва  прибули представники дослідницької команди Японської інвестиційної компанії JICA (Японське агентство міжнародного співробітництва), яка на сьогодні розглядає можливість інвестування в економіку України, зокрема в її інфраструктурну частину.

Делегати мали на меті отримати повну інформацію про важливість і актуальність питання будівництва так званого «Японського мосту».

На зустрічі, яка проходила протягом 15-16 лютого, були присутні  виконавчий директор корпорації PADECO (Міжнародна консалтингова компанія, яка займається розробкою проектів розвитку від концепції до повного завершення в більш ніж 110 країнах світу) Хіроші Аокі, заступник начальника робочої групи корпорації PADECO Йошіа Накагава та головний менеджер проектів цивільного будівництва міжнародного підрозділу компанії PACIFIC CONSULTANTS Юкіо Іго, від Служби автомобільних доріг у Миколаївській області – в.о. начальника служби Сергій Ткаченко та заступник начальника служби Андрій Крістенко.

Протягом бесіди представниками Японської компанії були поставлені питання стосовно структури Укравтодору та дорожньої галузі України в цілому, принципів їх роботи. Але основним питанням постала актуальність будівництва мостового переходу через річку Південний Буг.

Представники Служби автомобільних доріг наголосили на важливості спорудження мосту не тільки для Миколаївської області, а для Європи і Азії, оскільки, згідно з проектом, спорудження мостового переходу через річку Південний Буг у місті Миколаїв передбачається на міжнародній автомобільній дорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), яка пролягає вздовж Азовського та Чорного морів, забезпечуючи зв’язки між собою великих промислово-адміністративних центрів та морських портів півдня України і є єдиним транзитним коридором між Причорноморською частиною Європи та Азією. Також, є вигідним розташування мостового переходу (близько 5 км) від Миколаївського аеропорту, який, за словами губернатора Миколаївської області Олексія Савченко, планується відновити й запустити вже у 2017 році, що надасть можливість об’єднати авіа- та автоперевезення. «Японський» міст, у свою чергу, дасть можливість вивести дорогу М-14 за межі Миколаєва, що призведе не тільки до розвантаження вулиць міста від важковагового транзитного транспорту, а й до покращення умов та якості руху цього транспорту (уникаючи проїзду вузькими вулицями міста та зберігаючи час).

Під час реалізації даного інфраструктурного проекту буде вирішено ряд проблемних питань:

  • виведення транзитного транспорту за межі Миколаєва, що суттєво зменшить навантаження на аварійні Інгульський та Варварівський мости й дорожнє покриття міста;
  • покращення екологічної ситуації для населення міста Миколаєва та прилеглих районів - скорочення викидів вуглекислих газів в атмосферу шляхом зменшення кількості автотранспортних засобів, часу та постійної швидкості їх руху;
  • зменшення кількість аварійних ситуацій на дорогах міста;
  • створення додаткових робочих місць під час будівництва;
  • підвищення туристичної привабливості міста внаслідок  використання новітніх технологій мостобудування.

Нагадаємо, що представники оглядової місії JICA в листопаді минулого року вже відвідали Миколаїв і підіймали питання спорудження мостового переходу через річку Південний Буг.

Членами місії було досліджено стан мостових переходів через річку Південний Буг та Інгул у Миколаєві, проінспектовано місце будівництва майбутнього мосту та досліджено автодорогу М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м.Таганрог), починаючи від Одеської області через Миколаївську і до Херсонської.



Всі новини  →