Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Лютого 2017

Забезпечити ефективне функціонування міської інфраструктури для жителів громади

Тема: Події


Таким бачить голова райдержадміністрації Сергій Іванов основне завданням працівників комунального підприємства « Комунальник» Новобузької міської ради.
«Питання комфортного обслуговування громадян є важливою складовою життєдіяльності населення району. І сучасний його стан, і перспективи розвитку перебувають під постійною увагою районної адміністрації, адже це стосується нашого населення,», – зазначив керівник району у своєму виступі на нараді з питань впорядкування об’єктів міської інфраструктури.
Питання, зокрема, стосувались виділення земельної ділянки під нове міське кладовище та упорядкування, відповідно до законодавства, міського несанкціонованого сміттєзвалища.
Адже, кладовища на території міста, повністю заповнені,і, розширити їх не має можливості. І , саме, районна державна адміністрація стала ініціатором виділення земельної ділянки під міське кладовище .
Присутній на нараді міський голова Максим Лагодієнко запропонував виділити земельну ділянку , яка знаходиться біля старого аеродрому. Учасники наради, а це : і архітектор району, і екологічна служба, і керівник районного відділу держгеокадастру, і комунальні служби обговорили дану пропозицію та дійшли висновку погодити дану земельну ділянку .
Ще одне важливе питання обговорили представники різних служб району це: впорядкування міського сміттєзвалища. На сьогодні, в перспективі розвитку – будівництво об’їзної дороги в об’їзд міста Новий Буг для великовантажного транспорту. А міське сміттєзвалище знаходиться в занедбаному стані. Тому, відповідно до вимог чинного законодавства, всі служби району спільно з міською радою повинні впорядкувати міське сміттєзвалище та забезпечити його належне функціонування.
Серед пріоритетів роботи у поточному році Сергій Іванов назвав удосконалення системи функціонування та надання послуг для жителів району , підвищення прозорості діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Новобузький район: Всі новини  →