Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Березня 2017

Олексій Савченко ознайомився з роботою заводу «Північний» компанії "Agrofusion"

Тема: Події

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко з робочим візитом побував на «Північному» заводі компанії "Agrofusion" в селі Шевченкове Вітовського району. Підприємстві є лідером у промисловому виробництві томатної пасти в Україні.

«Це підприємство сьогодні сплачує найбільше податків в області, - зазначив Олексій Савченко. – Компанія "Agrofusion" постійно розвивається і цього року планує будівництво ще одного заводу в Снігурівському районі.  Для Миколаївщини це – збільшення податків і нові робочі місця. Хочу сказати, що таким потужним підприємствам повинна бути велика подяка від держави. Вітчизняних виробників, які сьогодні створюють робочі місця, треба підтримувати на всіх рівнях», - підкреслив очільник області.

Олексій Савченко подивився автоматичну лінію, яка виконує процес посіву, побував в теплицях, поспілкувався з працівниками заводу.

Голова облдержадміністрації подякував власнику компанії Сергію Сипку за його дійсно державницьку позицію і наголосив, що обласна влада завжди сприятиме тим підприємцям, які сумлінно та чесно сплачують податки і готові створювати нові робочі місця.

Для довідки:

На даний час в "Агроф’южн" працюють більше 1000 чоловік, в сезон вирощування та переробки томатів їх кількість подвоюється.

За результатами роботи 2016 року до бюджетів усіх рівнів компанією сплачено більше 200 мільйонів гривень податків. Станом  на 1 березня 2017 року середня зарплата в Агроф’южн складає 10 000 гривень.

Зараз компанія розробляє інноваційний проект з будівництва нового заводу по переробці томатів у місті Снігурівка Миколаївської області. Планова потужність підприємства – 250 тисяч тон томатів в сезон.Всі новини  →