Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Березня 2017

Олексій Савченко ознайомився з роботою заводу «Північний» компанії "Agrofusion"

Тема: Події

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко з робочим візитом побував на «Північному» заводі компанії "Agrofusion" в селі Шевченкове Вітовського району. Підприємстві є лідером у промисловому виробництві томатної пасти в Україні.

«Це підприємство сьогодні сплачує найбільше податків в області, - зазначив Олексій Савченко. – Компанія "Agrofusion" постійно розвивається і цього року планує будівництво ще одного заводу в Снігурівському районі.  Для Миколаївщини це – збільшення податків і нові робочі місця. Хочу сказати, що таким потужним підприємствам повинна бути велика подяка від держави. Вітчизняних виробників, які сьогодні створюють робочі місця, треба підтримувати на всіх рівнях», - підкреслив очільник області.

Олексій Савченко подивився автоматичну лінію, яка виконує процес посіву, побував в теплицях, поспілкувався з працівниками заводу.

Голова облдержадміністрації подякував власнику компанії Сергію Сипку за його дійсно державницьку позицію і наголосив, що обласна влада завжди сприятиме тим підприємцям, які сумлінно та чесно сплачують податки і готові створювати нові робочі місця.

Для довідки:

На даний час в "Агроф’южн" працюють більше 1000 чоловік, в сезон вирощування та переробки томатів їх кількість подвоюється.

За результатами роботи 2016 року до бюджетів усіх рівнів компанією сплачено більше 200 мільйонів гривень податків. Станом  на 1 березня 2017 року середня зарплата в Агроф’южн складає 10 000 гривень.

Зараз компанія розробляє інноваційний проект з будівництва нового заводу по переробці томатів у місті Снігурівка Миколаївської області. Планова потужність підприємства – 250 тисяч тон томатів в сезон.Всі новини  →