Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 Березня 2017

На Миколаївщині проходять дводенні навчання підрозділів територіальної оборони

Тема: Події

На полігоні частини Національної гвардії України розпочалися перші за своєю масштабністю в історії Миколаївщини дводенні навчання підрозділів територіальної оборони.

Участь в них взяли більше 700 чоловік з усіх районів та міст області. Територіальні загони, кожен з яких створений з резервістів певного району, очолюють голови міст та районних державних адміністрацій. До проведення інструкторсько-тактичних занять залучений особовий склад бригад, розташованих в Миколаївській області. Перш за все – 79-ї десантно-штурмової бригади.  Відкрив дводенні навчання голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко:

«Сьогодні ми відбудовуємо оборону Миколаївщини, - сказав він. – Це і Рух опору Миколаївщини, і підрозділи територіальної оборони.  По цеглині будуємо нашу могутню армію, наш могутній Миколаївський загін, який зможе в будь-який час захистити нас не гірше, ніж наші військові. Цього разу ми прийняли рішення наблизити проведення навчань максимально до військово-польових бойових умов», - зазначив очільник області.

Голова ОДА Олексій Савченко перебуватиме на полігоні разом з учасниками навчань територіальної оборони протягом двох днів.Всі новини  →