Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Березня 2017

На Миколаївщині проведено дводенні навчальні збори з територіальної оборони

Тема: Події

 Захід проводився за ініціативи голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка: 

«Ті знання, які ви отримали сьогодні, дають можливість вижити в тій дуже непростій, складній ситуації, яка буває на фронті. Ці знання – золоті, - сказав у своєму зверненні до учасників зборів голова ОДА. – Дякую вам всім за сміливість і витримку. Сьогодні я переконався: батальйон «Миколаївщина» - існує. Ми разом це зробили!», - наголосив Олексій Савченко. 
 
До військових навчань було залучено понад семи сотень резервістів зі складу організаційного ядра загонів оборони, створених у кожному районі області.
 
Як розповів військовий комісар Миколаївського обласного комісаріату полковник Олександр Іванов, було завчасно проведено оповіщення та збір особового складу. За допомогою голів районних адміністрації, полку національної гвардії України, на базі якого проводяться навчальний збір, в короткий термін було організовано всебічне забезпечення заходу.
 
Упродовж навчання з особовим складом резервістів за допомогою інструкторів-десантників та представників патріотично налаштованих громадських організацій Миколаївщини проводилися заняття з вогневої, медичної, психологічної, інженерної, тактичної підготовки, організації зв’язку, рукопашного бою. Також учасники збору практично відпрацювали дії на блокпосту.
 
Загалом заняття організовано на понад двадцяти навчальних місцях. Кожен учасник обов’язково виконає навчальну вправу стрільби з автомата та пістолета. Також хлопці спробували свої сили у метанні бойових ножів.
 
Зазначимо, що навчання було двостороннім — у якості ймовірного противника діяли підрозділи 79 окремої десантно-штурмової бригади високомобільних десантних військ. Десантники перевірили готовність підрозділів територіальної оборони атаками із застосуванням імітаційних засобів. На напад резервісти реагували своєчасно та правильно, діяли впевнено.
 
Під час збору з військовозобов’язаними також проводилася активна агітаційна робота щодо подальшого проходження військової служби за контрактом.


Всі новини  →