Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
20 Березня 2017

Біометричний паспорт можна отримати у 20 територіальних підрозділах Миколаївщини

Тема: Події

На сьогодні громадяни мають можливість оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у вигляді картки у 20 територіальних підрозділах Миколаєва та Миколаївської області.

Зокрема, паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у вигляді ID-картки можна отримати в Первомайському, Снігурівському, Южноукраїнському, Кривоозерському, Новоодеському, Очаківському, Арбузинському, Баштанському, Березанському, Братському, Веселинівському, Вознесенському, Врадіївському, Єланецькому та Вітовському відділеннях Управління Державної міграційної служби України в Миколаївської області. А також в Інгульському, Центральному, Заводському і Корабельному районних відділах міграційної служби та за адресою: місто Миколаїв, вул. Адміральська, 27/1.

Найближчим часом буде завершена робота щодо обладнання робочими станціями з оформлення біометричних документів всіх територіальних підрозділів Миколаївщини.

Деталі за посиланням.Всі новини  →