Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
20 Березня 2017

У Києві триває засідання Ради регіонального розвитку

Тема: Події

Президент Петро Порошенко зазначив, що є підстави говорити про відновлення економіки і можливості почати перехід від тактики виживання до стратегії розвитку.

«Україна три роки тому пережила загрозу дефолту і переходить від тактики виживання до стратегії сталого економічного розвитку», - заявив Петро Порошенко, виступаючи на Раді регіонального розвитку.

Глава держави зазначив, що три роки тому дефолт України виглядав майже неминучим, оскільки з економіки вдарили війна, закриття російського ринку і падіння світових цін на сировину.

«Ще півтора роки тому ситуація в Україні була такою, що про перспективи розвитку ми могли тільки мріяти. Однак зараз уже є підстави говорити про відновлення економіки і можливості починати перехід від тактики виживання до стратегії розвитку», - сказав Порошенко. При цьому він заявив, що вимушені рішення уряду дозволили переламати тренд, і ВВП України за підсумками 2016 року зріс на 2,2%, а промисловість оживає, показавши зростання за цей період на 2,8%.

Нагадаємо, 20 березня під головуванням Президента України Петра Порошенка проходить п’яте засідання Ради регіонального розвитку. Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко разом з делегацією голів райдержадміністрацій бере участь у засіданні Ради.

 Всі новини  →