Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Квітня 2017

До Миколаєва із зони АТО повернулись бійці Нацгвардії

Тема: Події

В неділю, 9 квітня, волонтери, друзі та родичі бійців Національної гвардії України зустріли своїх героїв, що прибули із зони проведення антитерористичної операції. З поверненням на рідну миколаївську землю військовослужбовців привітали представники керівництва області та міста Миколаєва. 

«Від імені всієї Миколаївщини, я щиро вітаю вас на нашій рідній миколаївській землі. Дякую вам за те, що ви робите все для того, щоб на цій землі панували мир і спокій. Сьогодні, коли весь православний світ святкує Вербну неділю, я щиро бажаю, щоб Бог завжди був з вами! Щоб він оберігав вас і ваші родини. Бажаю, щоб ви завжди повертались зі служби живими і неушкодженими», - звернувся до присутніх перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь.

Під час урочистого мітингу відбулось відкриття меморіалу  в пам'ять про героїзм військовослужбовців Нацгвардії, які загинули у зоні проведення бойових дій на Сході країни. 

Більше фото тутВсі новини  →