Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
20 Квітня 2017

Засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Тема: Події

Засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення було проведено 19 квітня заступником голови райдержадміністрації Андрієм Буньком.
В ході засідання розглянуто питання роботи Братського ПТУ№17 по правовому вихованню учнів та запобіганню негативних проявів у молодіжному середовищі, з якого доповіла директор училища Г.Г. Савченко. Вона детально зупинилася на превентивному вихованні учнів, заходах з правової освіти, індивідуальній роботі з учнями та їх батьками, роботі ради профілактики, проведенні рейдів.
Заступник начальника Братського бюро правової допомоги Василь Чорновалюк доповів про стан надання безоплатної правової допомоги населенню, наголосивши, що протягом року до бюро надійшло 276 звернень. Зупинився на порядку надання консультацій та безоплатної правової допомоги населенню.
Підводячи підсумки засідання головою координаційно-методичної ради Андрієм Буньком надано рекомендації з питань, які розглянуті на засіданні ради.


Братський район: Всі новини  →