Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
20 Квітня 2017

На Миколаївщині майже 5 тис. га земель пропонують придбати на правах оренди для ведення сільськогосподарського виробництва

Тема: Події

Станом на 1 квітня 2017 року 249 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва внесено до переліку угідь сільськогосподарського призначення державної власності для продажу прав на них на земельних торгах. Їх загальна площа становить 4963,6747 га.

На земельних аукціонах бажаючим запропоновано взяти в оренду ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на термін 7 років.

З початку 2015 року на земельних торгах продано право оренди на 62 земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 1749,10 га. Річна орендна плата склала 3080,94 тис. грн.

З початку 2017 року на конкурентних засадах вже передали в оренду 9 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа становить 333,92 га. За підсумками торгів кінцева вартість оренди склала 519,67 тис. грн. Земельні ділянки орендували на території Баштанського, Веселинівського та Врадіївського районів.

У квітні – травні 2017 року розміщено аукціони на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності:

  • 12 квітня – ділянка загальною площею 29,0343 га (Єланецький район);
  • 13квітня  – ділянка загальною площею 106,4861 га (Казанківський район);
  • 25 квітня – ділянка загальною площею 144,34 га (Снігурівський район);
  • 17 травня – ділянка загальною площею 159,40 га (Баштанський район).

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області планує у другому кварталі провести 6 земельних торгів у формі аукціону. На них буде продано право на оренду 19 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа цих земель – 530 га.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті ДержгеокадаструВсі новини  →