Новини — Миколаївська обласна державна адміністрація
Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 Квітня 2017

На Кривоозерщині відбувся зональний етап Фестивалю Дружин юних пожежних

Тема: Події

18 квітня, в приміщенні районного будинку культури смт. Криве Озеро, пройшов черговий зональний етап Фестивалю Дружин юних пожежних. Участь взяли команди з Абузинського, Врадіївського, Кривоозерського, Первомайського районів та міста Южноукраїнськ. На фестивалі були присутні: голова Кривоозерської РДА О.В.Мірошниченко, голова Кривоозерської районної ради О.А.Козерецький, начальник відділу освіти В.М.Голинська, головний спеціаліст департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА М.О.Островський та начальник центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Миколаївській області, підполковник служби цивільного захисту І.В.Пацюк.

За традицією, розпочався Фестиваль із конкурсу «Домашнє завдання». Використовуючи різноманітні жанри: пісні, театралізовані та танцювальні номери учасники висвітлювали цьогорічну тему: «Безпека у житті, життя у безпеці!». За результатами суддівського оцінювання перемогу в даному конкурсі виборола команда з Кривоозерщини «Рятівники по кожум`яцькі», друге місце посіли ДЮПівіці з Арбузинщини «Вогник», на третій сходинці опинилася команда м. Южноукраїнськ «Феєрверк».


Наступний етап - «Медичний», де у бій вступили обізнані у сфері надання першої допомоги члени команд. За умовами, учасники повинні надати якомога більше правильних відповідей на 10 запитань за 1 хвилину. Перемогу в даному конкурсі виборола команда «Вогник».
І наостанок команди-учасниці представили до уваги суддів та присутніх в залі глядачів плакати соціальної реклами на тему: «Діти разом кажуть «НІ» небезпекам на землі». Найкращими стали учасники команди «Надзвичайна ситуація» з Первомайщини.
На цьому конкурсна програма дійшла завершення. Члени суддівської колегії та вболівальники привітали Дружини юних пожежних бурхливими оплесками. Діти отримали подарунки та грамоти за перемогу в конкурсах та особистих номінаціях. За результатом комплексного суддівського оцінювання переможцем змагань було визнано команду «Рятівники по кожум`яцькі», яка 16 травня буде представляти Кривоозерщину на обласному етапі Фестивалю Дружин юних пожежних.

Кривоозерський район: Всі новини  →