Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 Квітня 2017

На Кривоозерщині відбувся зональний етап Фестивалю Дружин юних пожежних

Тема: Події

18 квітня, в приміщенні районного будинку культури смт. Криве Озеро, пройшов черговий зональний етап Фестивалю Дружин юних пожежних. Участь взяли команди з Абузинського, Врадіївського, Кривоозерського, Первомайського районів та міста Южноукраїнськ. На фестивалі були присутні: голова Кривоозерської РДА О.В.Мірошниченко, голова Кривоозерської районної ради О.А.Козерецький, начальник відділу освіти В.М.Голинська, головний спеціаліст департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА М.О.Островський та начальник центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Миколаївській області, підполковник служби цивільного захисту І.В.Пацюк.

За традицією, розпочався Фестиваль із конкурсу «Домашнє завдання». Використовуючи різноманітні жанри: пісні, театралізовані та танцювальні номери учасники висвітлювали цьогорічну тему: «Безпека у житті, життя у безпеці!». За результатами суддівського оцінювання перемогу в даному конкурсі виборола команда з Кривоозерщини «Рятівники по кожум`яцькі», друге місце посіли ДЮПівіці з Арбузинщини «Вогник», на третій сходинці опинилася команда м. Южноукраїнськ «Феєрверк».


Наступний етап - «Медичний», де у бій вступили обізнані у сфері надання першої допомоги члени команд. За умовами, учасники повинні надати якомога більше правильних відповідей на 10 запитань за 1 хвилину. Перемогу в даному конкурсі виборола команда «Вогник».
І наостанок команди-учасниці представили до уваги суддів та присутніх в залі глядачів плакати соціальної реклами на тему: «Діти разом кажуть «НІ» небезпекам на землі». Найкращими стали учасники команди «Надзвичайна ситуація» з Первомайщини.
На цьому конкурсна програма дійшла завершення. Члени суддівської колегії та вболівальники привітали Дружини юних пожежних бурхливими оплесками. Діти отримали подарунки та грамоти за перемогу в конкурсах та особистих номінаціях. За результатом комплексного суддівського оцінювання переможцем змагань було визнано команду «Рятівники по кожум`яцькі», яка 16 травня буде представляти Кривоозерщину на обласному етапі Фестивалю Дружин юних пожежних.

Кривоозерський район: Всі новини  →