Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 Квітня 2017

Волонтерська підтримка земляку

Тема: 200 років Т. Шевченко

20 квітня в районному Будинку культури за рішенням ради волонтерів відбувся благодійний концерт з метою збору коштів на лікування викладачу Кам’янської ДМШ Мішину Анатолію Леонідовичу.
В заході, організованому за підтримки районного відділу культури волонтером Ніколаєвою Наталією Олексіївною , прийняло участь багато небайдужих людей - все керівництво райдержадміністрації - голова райдержадміністрації Самоуков С.В., перший заступник голови Стовманенко С.П., заступник голови Шевельова З.А., керівник апарату Шевченко С.П.; голова районної ради Олійник Г.П., працівники райдержадміністрації, представники галузі культури, колеги Мішина Анатолія Леонідовича.
У своєму вітальному слові Самоуков С.В. подякував волонтерам за небайдужість і активну допомогу своїм співвітчизникам у скрутну хвилину, зазначивши, що волонтерство - це дуже благородна справа, яка зберегла і підтримує Україну як державу, плекає такі важливі людські якості – як милосердя і підтримка ближнього.
Всі виступаючі дуже тепло розповідали про свого колегу – Мішина Анатолія Леонідовича, який разом з дружиною Тамарою Степанівною більше 30 років присвятили творчій праці на культурній ниві Кам’янської громади, бажали їх сім’ї вдосталь сил для перемоги над хворобою. А концерт, підготовлений талантами музичної школи та сільських клубів, надав позитивного заряду всім присутнім, які охоче робили внески в благодійні скриньки.
Концерт тривав дві з половиною години. За інформацією організаторів заходу загалом було зібрано коштів близько 5 тис. грн.
Нагадуємо, що у Мішина Анатолія Леонідовича діагностовано тяжку хворобу серця і йому терміново потрібна вартісна операція, за попередніми розрахунками близько 75 тис. грн. Його колеги та родичі звертаються з проханням про допомогу до усіх небайдужих мешканців Очаківщини, адже кожна, хоч і незначна, сума наблизить для цієї людини шанс на одужання.
Усі, хто готовий надати посильну допомогу, можуть перерахувати кошти на картку Тамари Степанівни Мішиної.
Картка Приватбанку №4149499101375234.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА


Очаківський район: Всі новини  →