Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 Квітня 2017

Олексій Савченко запропонував створити Громадську раду при ОДА

Тема: Події

В обласній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва області, правоохоронних органів, структурних підрозділів з представниками громадських організацій Миколаївщини.

«Це перша наша зустріч в такому форматі. І перш за все я хочу подякувати громадським активістам за їх роботу та їх громадянську позицію, - з цих слів розпочав зустріч  голова ОДА Олексій Савченко. - Проаналізувавши питання, які сьогодні ви піднімаєте, я виділив серед них ті, які ви вважаєте найбільш проблемними в області. Це діяльність правоохоронних органів відносно розкриття резонансних злочинів, робота транспорту та ремонт доріг, земельне рейдерство, екологія, кадрова політика в органах влади. Дякую вам за небайдужість та допомогу. Але в мене, як голови обласної державної адміністрації теж є своя позиція відносно вирішення цих проблем в області. І моя позиція – державницька», - зазначив очільник області.

Олексій Савченко зауважив, що  сьогодні рівень розкриття злочинів в Миколаївській області – один з найкращих в Україні: «Всі резонансні злочини, які останнім часом відбулися в області  розкриті, - підкреслив він. – Дійсно, криміногенна ситуація потребує особливої уваги. Але в мене, як голови облдержадміністрації  головні завдання – це інвестиції в область, забезпечення економічної та політичної стабільності,  наповнення бюджету».   

Голова облдержадміністрації запропонував представникам громадських організацій створити Громадську раду при ОДА: «Давайте працювати разом. Оберіть голову, і він буде моїм радником. Чітко формулюйте проблеми, які на ваш погляд мають місце та пропонуйте шляхи їх вирішення. Є проблеми, треба визначати їх причини, об’єднуватися та працювати», - наголосив Олексій Савченко.

Активісти громадських організацій передали голові ОДА лист, в якому звернулися до Олексія Савченка з декількома питаннями:

-  впровадити механізм публічного звітування влади на звернення активістів по тих темах, якими вони займаються багато років. Не за принципом формальної відписки, а в форматі, що робиться і що планується зробити. Таким механізмом має бути громадська рада при голові Миколаївської ОДА;

-  притягнення замовника збройного нападу на Дениса Барашковського до відповідальності;

-  рекомендувати звільнити з займаної посади начальника управління державної служби транспортної безпеки в Миколаївській області Кривошапка С.М. за невиконання своїх прямих повноважень.

Щодо цих запитів підготовлені наступні відповіді. Механізм публічного звітування влади буде відпрацьований та впроваджений після створення громадської ради при ОДА . По другому питанню – нападників знайдено, пошуком та притягненням замовника нападу на активіста займаються правоохоронні органи Миколаївської області. По третьому - лист з рекомендаціями щодо розгляду відповідності займаній посаді начальника управління ДТБ в Миколаївській області Кривошапка С.М. направлено до голови Державної служби України з безпеки на транспорті Ноняку М.В (№732/61-65-7/6-17 від 21.04.2017р.).

Також розпочався процес створення Громадської ради при ОДА відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики».Всі новини  →