Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 Квітня 2017

Миколаївщина: визначено розподіл обсягу субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів по області

Тема: Події

Згідно з розпорядженням № 124-р вiд 18 квітня 2017 року «Про розподіл обсягу субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань між адміністративно-територіальними одиницями області» визначено особливості розподілу обсягу субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів по області.

Відповідно до розпорядження Департаменту фінансів облдержадміністрації доручено внести зміни до розпису загального фонду обласного бюджету по головному розпоряднику коштів обласного бюджету - управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації:

  •  зменшити видатки за бюджетною програмою КПКВК МБ 1412220 «Інші заходи в галузі охорони здоров’я» на суму 14858,1 тис. грн;
  •  збільшити видатки за бюджетною програмою КПКВК МБ 1418660 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» на суму 14858,1 тис. грн.

Також розподілити субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань між місцевими бюджетами області, виходячи із статистичних даних про кількість осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму, станом на 1 січня 2017 року.

Розпорядженням затверджується розподіл між місцевими бюджетами обсягу субвенції за бюджетною програмою КПКВК МБ 1418660 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» в 2017 році.

Головам райдержадміністрацій доручено, а міським головам та Куцурубському сільському голові рекомендовано:

1) забезпечити дотримання законодавства під час відшкодування вартості лікарських засобів, ефективне та раціональне використання коштів субвенції;

2) забезпечити відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань виключно в межах розподілених асигнувань;

3) щомісяця, до 2 числа місяця, наступного за звітним, надавати управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації інформацію про використання коштів субвенції.

Про розподіл асигнувань за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань  можна ознайомитися за посиланням.Всі новини  →