Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Травня 2017

У Миколаєві урочисто підняли прапори України та Європейського Союзу

Тема: Події

Сьогодні, 11 травня, на площі перед Миколаївської міської радою відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України, Прапора Європейського Союзу та Прапора міста Миколаєва.

До церемонії підняття прапорів долучилися керівництво Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської обласної ради, міської ради та жителі Миколаєва.

Заступник голови Миколаївської ОДА Віталій Кіндратів привітав усіх присутніх з тим, що завдяки зусиллям Президента Петра Порошенка Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України.

«Я вітаю вас з цим святом! Сьогодні ми піднімаємо прапор України разом з прапором Європейського Союзу. І саме сьогодні Рада Європейського Союзу погодила безвізовий режим для короткотермінових поїздок для громадян України на території європейських країн. Це – велике свято. Це – свято повернення України у велику європейську країну, у велику європейську родину. Нам ще дуже багато треба зробити, щоб стати справжніми європейцями. Ми маємо відбудувати нашу інфраструктуру. Ми маємо провести реформи децентралізації, медицини, освіти. Реалізувати багато планів розвитку, але я впевнений, що разом ми все це зробимо і доведемо, що Україна – це Європа», - зазначив Віталій Кіндратів. 

 Більше фото тут. Всі новини  →