Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Травня 2017

Карину Драгомірову відправлено на лікування до Німеччини

Тема: Події

Карина Драгомірова, миколаївська дівчинка, для лікування якої збирали гроші «усім світом» 15 травня вилетіла з Києва  до Німеччини у клініку «Хеліос». Після обстеження, якщо дозволять  результати,  на 22-23 травня заплановано проведення  хірургічної операції. Потім Карина пройде курс реабілітації.

В аеропорту «Бориспіль» Карину та її батьків проводжали голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко та представник Міністерства охорони здоров’я України.

«Саме в цьому році державою було виділено 203 мільйони гривень для лікування хворих за кордоном,  - сказав Олексій Савченко.  - Я дякую Президенту, Прем’єр-міністру, Міністру охорони здоров’я Уляні Супрун. Дякую волонтерам Миколаєва, Максиму Бревді, підприємцям, депутатам, всім, хто долучився до збору коштів. Це – виняткова подія. Для мене це надзвичайна подія. Тому що я неодноразово допомагав і допомагаю людям, але вперше в житті це зробили за державною  програмою і за державні кошти», - підкреслив голова ОДА.

Також Олексій Савченко зазначив, що кошти, зібрані миколаївцями, підуть на курс реабілітації для Карини Драгомірової: 

«Я хочу сказати, що саме громада Миколаєва і Миколаївської області доводить, що вона дійсно громада. Тому що це не поодинокий випадок, коли громада зібрала гроші і намагається допомогти людині. Люди постійно гуртуються, об’єднуються і допомагають. І я радію тому, що сьогодні ми маємо дійсно величезний актив Миколаївської області, який здатний допомогти. І ми сьогодні всі прийшли до результату, який маємо», - підкреслив голова ОДА.

Олексій Савченко сподівається, що коли Карина вже буде повертатися з лікування, то зустрічати її прийдуть представники громадськості та активісти. Всі, хто брав участь у зборі коштів для дівчинки та переймався її долею.

Нагадаємо, що 15 грудня 2016 року за сприяння голови облдержадміністрації Карину Драгомірова у супроводі бригади реанімаційно-консультативного центру Миколаївської обласної дитячої лікарні із застосуванням апарату штучної вентиляції легень літаком транспортували до реанімаційного відділення НДСЛ «ОХМАТДИТ»  м. Києва з метою подальшого лікування.

10 березня 2017 року за результатами розгляду комісією Міністерства охорони здоров'я України з питань направлення хворих на лікування за кордон Карину взято на облік для першочергового направлення на лікування за межами України.

З державного бюджету на лікування Карини за кордоном виділено 187 тисяч євро (лікування та переліт).

Громадою Миколаївщини було зібрано близько 25 тисяч євро.Всі новини  →