Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Травня 2017

Карину Драгомірову відправлено на лікування до Німеччини

Тема: Події

Карина Драгомірова, миколаївська дівчинка, для лікування якої збирали гроші «усім світом» 15 травня вилетіла з Києва  до Німеччини у клініку «Хеліос». Після обстеження, якщо дозволять  результати,  на 22-23 травня заплановано проведення  хірургічної операції. Потім Карина пройде курс реабілітації.

В аеропорту «Бориспіль» Карину та її батьків проводжали голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко та представник Міністерства охорони здоров’я України.

«Саме в цьому році державою було виділено 203 мільйони гривень для лікування хворих за кордоном,  - сказав Олексій Савченко.  - Я дякую Президенту, Прем’єр-міністру, Міністру охорони здоров’я Уляні Супрун. Дякую волонтерам Миколаєва, Максиму Бревді, підприємцям, депутатам, всім, хто долучився до збору коштів. Це – виняткова подія. Для мене це надзвичайна подія. Тому що я неодноразово допомагав і допомагаю людям, але вперше в житті це зробили за державною  програмою і за державні кошти», - підкреслив голова ОДА.

Також Олексій Савченко зазначив, що кошти, зібрані миколаївцями, підуть на курс реабілітації для Карини Драгомірової: 

«Я хочу сказати, що саме громада Миколаєва і Миколаївської області доводить, що вона дійсно громада. Тому що це не поодинокий випадок, коли громада зібрала гроші і намагається допомогти людині. Люди постійно гуртуються, об’єднуються і допомагають. І я радію тому, що сьогодні ми маємо дійсно величезний актив Миколаївської області, який здатний допомогти. І ми сьогодні всі прийшли до результату, який маємо», - підкреслив голова ОДА.

Олексій Савченко сподівається, що коли Карина вже буде повертатися з лікування, то зустрічати її прийдуть представники громадськості та активісти. Всі, хто брав участь у зборі коштів для дівчинки та переймався її долею.

Нагадаємо, що 15 грудня 2016 року за сприяння голови облдержадміністрації Карину Драгомірова у супроводі бригади реанімаційно-консультативного центру Миколаївської обласної дитячої лікарні із застосуванням апарату штучної вентиляції легень літаком транспортували до реанімаційного відділення НДСЛ «ОХМАТДИТ»  м. Києва з метою подальшого лікування.

10 березня 2017 року за результатами розгляду комісією Міністерства охорони здоров'я України з питань направлення хворих на лікування за кордон Карину взято на облік для першочергового направлення на лікування за межами України.

З державного бюджету на лікування Карини за кордоном виділено 187 тисяч євро (лікування та переліт).

Громадою Миколаївщини було зібрано близько 25 тисяч євро.Всі новини  →