Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 Травня 2017

Олексій Савченко провів нараду щодо відновлення табору «Кінбурн Кемп»

Тема: Події

Сьогодні, 18 травня, голова Миколаївської облдержадміністрації провів нараду щодо можливостей відновлення табору «Кінбурн Кемп».

У засіданні взяли участь заступники голови ОДА Віталій Кіндратів та Валентин Гайдаржи, керівництво національного природного парку «Білобережжя Святослава», Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, управління з питань молоді та туризму ОДА, ГУ Держгеокадастру в області та засновник молодіжного табору «Кінбурн Кемп» Євген Лютер.

Як повідомлялося раніше, на початку травня у таборі було знесено частину дерев’яних конструкцій. У свою чергу, керівництво національного та регіонального парку запевнили у своїй непричетності до цього інциденту.

Олексій Савченко поставив ряд питань керівнику національного природного парку «Білобережжя Святослава» Юрію Козловському стосовно особливостей функціонування та побудови «Кінбурн Кемп» на території національного парку, який функціонував там на основі домовленостей.

Також голова облдержадміністрації запитав, які дії були прийняті керівництвом та охороною парку, коли невідомі особи знесли «Кінбурн Кемп». На що Юрій Козловський відповів, що дізнався про цей інцидент наступного дня із інформації ЗМІ, і жодних дій керівництво парку не здійснювало.

Олексій Савченко відзначив свою принципову позицію щодо важливості відновлення «Кінбурн Кемпу» для можливостей відпочинку учасників АТО та оздоровлення дітей. Він також доручив Віталію Кіндратіву з початку наступного тижня провести нараду з цього приводу, відпрацювати план дій, визначити терміни, які необхідні для відновлення молодіжного табору.

«Наступного тижня на п’ятницю я чекаю доповіді з чітким планом дій. Я хочу, щоб ми не «провалили» цей сезон. Я хочу, щоб наприкінці червня ми вже отримали споруду, яка там буде, і яка зможе приймати перших відпочиваючих. Я кажу за дітей, за учасників АТО, які повернулися, щоб трохи відпочити. Я особисто запрошу деяких хлопців-добровольців, щоб вони теж приїхали і відпочили», - наголосив Олексій Савченко.    Всі новини  →