Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 Травня 2017

Сергій Іванов обговорив з учасниками наради питання проведення весняного 2017 року призову громадян України в Новобузькому районі на строкову військову службу

Тема: Події


18 травня голова райдержадміністрації Сергій Іванов провів нараду з питання « Про проведення весняного 2017 року призову громадян України в Новобузькому районі на строкову військову службу». Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів, міський та сільські голови.

По першому питанню « Про проведення весняного 2017 року призову громадян України в Новобузькому районі на строкову військову службу» доповів заступник районного військового комісару О. Попов. Учасники наради обговорили дане питання, внесли пропозиції та прийняли відповідні доручення.
Про проведену роботу районним військовим комісаріатом з питання військової служби за контрактом ознайомили присутніх заступник районного військового комісара та директор районного центру зайнятості С. Коврига.

Обговорили учасники наради і стан питного водозабезпечення населення району та утилізацію твердих побутових відходів. Про стан справ доповів в.о. начальника управління Дердспоживслужби в Новобузькому районі В. Кузьмін.
По кожному з питань прийняті відповідні протокольні доручення.

Новобузький район: Всі новини  →