Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 Травня 2017

«Утворення НВК - реальний шлях для збереження мережі навчальних закладів району»,- голова РДА Олексій Мірошниченко

Тема: Події

Голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко відвідав Берізківську ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Галущинського з питання вивчення перспективи реорганізації загальноосвітної школи в навчально-виховний комплекс. Утворення НВК дозволить протягом року отримувати послуги з дошкільного навчання близько 30-40 дітям молодшого віку.
Спільно з сільським головою Сергієм Свідерським та директором Берізківської ЗОШ Олександром Бермасом було оглянуто приміщення школи, вивчено матеріальну базу та обговорено декілька пропозицій і варіантів вирішення даного питання.
Олексій Володимирович зазначив: «Утворення НВК на базі навчальних закладів району вже дало позитивні результати як з боку економії матеріальних ресурсів, так із точки зору підвищення якості навчального процесу. Це реальний шлях для збереження мережі навчальних закладів району, і ми переконані, що і у с. Берізки це питання буде вирішене, - підкреслив голова райдержадміністрації.
Кривоозерський район: Всі новини  →