Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
25 Травня 2017

В облдержадміністрації відбулося засідання ради з розвитку туризму

Тема: Події

24 травня в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови Миколаївської ОДА Віталія Кіндратіва відбулося засідання ради з розвитку туризму.

В обговоренні перспектив розвитку туристичної галузі області взяли участь керівництво ландшафтних і регіональних парків, представники управління з питань молоді і туризму Миколаївської ОДА та представники громадськості.

Основна тема, що розглядалася під час засідання - підготовка до туристичного сезону (проблемні питання та перспективи розвитку).

Керівник національного природного парку «Білобережжя Святослава» Юрій Козловський повідомив, що на території, яка входить до меж парку обладнано три рекреаційні дільниці. Вони обладнані для короткострокового відпочинку. Крім того, в межах цих зон є можливість облаштування наметів юридичними особами.

Представник національного природного парку «Бузький гард» розповів, що з національним парком межують 24 населені пункти, а зона регульованої рекреації складає 72 %, це більше 4 тис. га. Минулого року близько 25 тис. людей відвідали парк. Відпочиваючі мають змогу розміщуватися в наметових таборах на вихідні або ж просто приїздити на екскурсії. Наразі на території парку впроваджується проект «Ровером по Гарду». Маршрут велопробігу складатиме близько 100 км навколо національного парку. Реалізуються також проекти кінних маршрутів. Діючими є водні розваги - рафтинг і туристичні подорожі річкою Південний Буг довжиною від 2 до 40 км.

На території регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» діє 11 рекреаційних дільниць, які обладнані столами, лавками та місцями для розведення багать, – розповів представник парку Сергій Куценко.

Представник ландшафтного парку «Тилігульський» повідомив, що на території парку об лаштована тренувальна база спортсменів, які займаються кайтсерфінгом і віндсерфінгом. Відпочинок на Тилігульському лимані сконцентрований на так званих косах. Відповідно там також можна створити рекреаційні пункти.

Зиновій Петрович директор регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса» розповів, що в межах парку діє одна рекреаційна дільниця «Ковалівська» і туристичний маршрут Покровський. Вони обладнані всім необхідним для створення комфортних умов відпочиваючим.

Наприкінці засідання Віталій Кіндратів доручив керівнику управління з питань молоді та туризму Олександру Максименку відпрацювати спільно з парками питання облаштування зон рекреації та підготовити їх належним чином до туристичного сезону.

Керівникам парків дано доручення вирішити питання з вивезенням сміття та прибиранням зон рекреації.

Також заступник голови облдержадміністрацій звернув увагу керівництва парків на можливості залучення інвесторів та роботу із приваблення туристів. Він порадив вести активну роботу та інформувати людей про місця відпочинку через сайти, які мають більшість парків та соціальні мережі.

За ініціативи Віталія Кіндратіва будуть також розглянуті пропозиції проведення фестивалів та фотоконкурсів, які привернуть увагу до природних парків.Всі новини  →