Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Червня 2017

Нарада з працівниками служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації

Тема: Події

За результатами засідання координаційної ради з питань захисту прав дітей, яке відбулося 14 червня в ОДА, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко сьогодні, 15 червня, провів нараду з працівниками служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації.
Олександр Григорович озвучив проблемні питання розвитку сімейних форм виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення, функціонування та якість супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в районі, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до державних інтернатних закладів. «Ми повинні працювали над створенням прийомних сімей, а пріоритетом роботи є створення дитячих будинків сімейного типу, щоб діти мали сім´ю. До роботи слід залучати заклади освіти, культури. Постійно слід пороводити широку інформаційно – роз’яснювальну роботу з даного питання»,- зазначив Олександр Оніщенко.
За результатами наради напрацьовано ряд протокольних доручень.

Кривоозерський район: Всі новини  →