Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
16 Червня 2017

У Врадіївці Олексій Савченко відкрив футбольний стадіон

Тема: Події

Сьогодні, 16 червня, у смт Врадіївці голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відкрив футбольний стадіон. Про це очільник області повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні у Врадіївці відкрили футбольний стадіон з найкращим полем в області», - написав Олексій Савченко.

Він також зазначив, що наразі відкрито сучасне ігрове поле, бігові доріжки та об лаштовані трибуни.

«В майбутньому тут спортсмени отримають душові кабіни, міні-поля, майданчики для гри в волейбол, теніс і баскетбол. Врадіївка заслуговує на це. І саме тут має бути відкрита справжня футбольна спортивна академія!», - прокоментував Олексій Савченко.

Очільник області відзначив, що відкриття цього об’єкту є яскравим прикладом того, як починає працювати затверджена Президентом децентралізація. «В тих громадах, де відповідально підійшли до цього процесу, можливо за короткий час відбудовувати стадіони з сучасними футбольними полями», - акцентував Олексій Савченко.

Також голова облдержадміністрації зазначив,  що ОДА не стоїть осторонь. «Цього року в області виділено більше 168 мільйонів гривень на підтримку спорту, 12 мільйонів з яких спрямовано на реалізацію нових проектів, а решта – на утримання існуючих та на розвиток спорту», - повідомив очільник області.

Окрім цього, Миколаївська область отримала більше 15 мільйонів на реалізацію проектів регіонального розвитку в галузі спорту від ДФРР.

«Попереду - кропітка праця в напрямку відбудови нашої Української Соборної Самостійної Держави, але разом ми впораємося з усіма викликами!», - резюмував Олексій Савченко.Всі новини  →