Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Червня 2017

Олексій Савченко з робочим візитом відвідав Кривоозерщину

Тема: Події

16 червня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко з робочим візитом побував у Кривоозерському районі.

У ході візиту очільник області перевірив стан проведення ремонтних доріг на трасі Р-75, а також відвідав школу у с. Луканівка.

Голова Кривоозерської райдержадміністрації Олексій Мірошниченко повідомив, що завдяки раціональному використанню з 2 млн грн, що було виділено з обласного бюджету на ремонт траси Р-75 фактично зекономлено 50% коштів, які заплановано використати для проведення ремонту інших доріг району.

У Луканівській школі, наприкінці минулого року завдяки фінансовій підтримці Олексія Савченка як депутата Верховної Ради, було проведено реконструкцію системи опалення.

Олексій Савченко зазначив, що наразі гостро стоїть питання переходу на альтернативні джерела опалення.

Педагогічний колектив повідомив, що завдяки суттєвому покращенню температурного режиму було прийняте рішення про перетворення школи у навчально-виховний комплекс, де зможуть цілорічно навчатися ще близько тридцяти дошкільнят.

Очільник області також додав, що освітня реформа вже дає перші результати: «Освітня реформа діє. Сьогодні вона спрямована на якість надання освітніх послуг».

Зазначимо, що кошти у сумі 1 млн грн було спрямовано на встановлення твердопаливних котлів ще у двох навчальних закладах, а також профінансовано більшу частину витрат на реконструкцію даху Тридубської амбулаторії. Всі новини  →