Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Червня 2017

На території Миколаївської області розпочала роботу комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Тема: Події

19 червня на території Миколаївської області розпочала роботу комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій на чолі з заступником Голови ДСНС України генерал-майором служби цивільного захисту Русланом Білошицьким.

У термін з 19 по 27 червня комісія проведе перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб у Миколаївській області та службової діяльності Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

У Миколаївській облдержадміністрації відбулась робоча нарада щодо постановки основних завдань. Участь у засіданні взяли заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В'ячеслав Бонь, заступник голови ДСНС, генерал-майор служби цивільного захисту Руслан Білошицький, члени комісії, керівництво та начальний склад ГУ ДСНС України у Миколаївській області, голови райдержадміністрацій, міські голови, члени регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голови місцевих комісій ТЕБ та НС, голови міських та районних комісій з питань евакуації, а також члени комісії ДСНС.

Відкрив засідання перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь, який привітав членів комісії на теренах Миколаївщини та закликав усіх присутніх в залі всебічно сприяти проведенню перевірки.

«Задача кожної перевірки - це, в першу чергу, виявлення та усунення недоліків. Недоліки у напрямку ДСНС – це майже завжди значна матеріальна шкода. Іноді, ціна цих недоліків – людське життя, на жаль. Тому недоліки, які будуть виявлені у ході перевірки треба усувати одразу. А ті, які потребують часу – будуть поставлені на контроль», - зазначив В’ячеслав Бонь.

Руслан Білошицький в ході засідання зазначив: «Від сьогодні членами комісії буде проведено контрольну перевірку, в ході якої визначено сильні та слабкі сторони Миколаївської територіальної підсистеми єдиної державної системи служби цивільного захисту. Окрема увага буде приділена недолікам, виявленим у ході комплексної перевірки, яка проводилася у 2015 році. Тому бажаю усім плідної роботи» .

Начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко довів до відома присутніх регламент здійснення перевірки та закликав усіх відповідально поставитися до реалізації всіх поставлених завдань.

Основною метою перевірки є надання всебічної допомоги у питаннях реалізації державної політики у сфері цивільного захисту. Це стосується усіх аспектів даного питання – від методичної допомоги до відпрацювання заходів, спрямованих на запобігання надзвичайним ситуаціям. Надані, в ході перевірки, рекомендації, в подальшому допоможуть покращити існуючу систему цивільного захисту населення та зробити її ще більш ефективною.Всі новини  →