Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Червня 2017

Олексій Савченко доповів в Кабміні про стан готовності Миколаївської області до опалювального сезону 2017/18

Тема: Події

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко взяв участь у нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, яка була присвячена підготовці до майбутнього опалювального сезону.

Під час своєї доповіді Олексій Савченко відзначив, що підготовка підприємств паливно-енергетичного комплексу і житлово-комунальних господарств проходить в штатному режимі і на сьогоднішній день область вже має 40% готовності. Стосовно теплових лічильників, то на сьогодні час в області без лічильників залишилося всього 180 будинків.

Разом з тим, під час наради голова Миколаївської облдержадміністрації звернув увагу Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана на ситуацію, що склалася із затримкою заробітних плат на державних підприємствах - завод імені 61-го комунара та «Миколаївський бронетанковий завод».

"У нас є проблеми з заводом імені 61-го комунара і Миколаївським бронетанковим заводом. Я б хотів, щоб Уряд звернув увагу на ці підприємства, що не мають сьогодні можливості розрахуватися по заробітній платі і за показниками тягнуть область вниз", - зазначив Олексій Савченко.

Він також додав, що неодноразово звертався до керівництва державного концерну «Укроборонпром», в складі якого знаходяться згадані підприємства, але це не принесло результату.Всі новини  →