Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 Червня 2017

«Для нас дуже важливий механізм, який тільки розпочинається в Україні» - в облдержадміністрації обговорили засади державно-приватного партнерства

Тема: Події

Миколаївщина – одна з 4-х  пілотних областей в Україні, де впроваджуватиметься механізм державно-приватного партнерства (ДПП), що дозволяє укладати договори про концесію, спільну діяльність, управління майном. Про це йшлося сьогодні, 21 червня, на нараді з питань залучення приватних інвестицій для розбудови інфраструктури на засадах ДПП.

Обговорення проектів відбулося за участі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука та заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Кушніра.

«За підсумками 2016 року на розвиток економіки Миколаївської області спрямовано 9,7 млрд гривень. Майже 89% - це залучення власних коштів підприємств та кредитних ресурсів. Завдяки залученню інвестицій у нас розвивається виробничий комплекс, успішно реалізується низка інвестиційних проектів. Незабаром ми плануємо запустити проект «Розумний регіон». Це буде платформа, де інвестори зможуть отримати всю інформацію, яка їм необхідна», - зазначив на початку засідання Олександр Кушнір.

Заступник голови облдержадміністрації наголосив на важливості державно-приватного партнерства для Миколаївщини: «Для нас дуже важливий механізм, який тільки розпочинається в Україні - державно-приватне партнерство. Ми дуже вдячні, що ви знайшли час відвідати наш регіон, щоб ми змогли на місцях розпочати цей процес. Я думаю, що це призведе до процвітання як регіону, так і України загалом».

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук акцентував, що  на сьогодні залучення інвестицій для модернізації інфраструктури та  вирішення соціально-економічних проблем є одним із пріоритетів Уряду України, що спрямований на розвиток економіки. «На сьогодні ДПП розглядається як ефективний інструмент для модернізації інфраструктури, а також як інноваційний інструмент розвитку територіальних утворень регіонального та місцевого рівнів. Механізм ДПП сприяє реалізації державної політики, чітко спрямований на вирішення соціально-економічних проблем нашого населення», - підкреслив він.

Під час засідання ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» та ТОВ «Порт Очаків» презентували інвестиційні проекти, які пропонуються до реалізації в рамках державно-приватного партнерства. Зокрема представники ДП «Стивідорна компанія «Ольвія запропонувати 12 інвестиційних пропозицій, зокрема  будівництво навалювальних перевантажувальних комплексів, комплексу для допоміжного причалу з обробки суден Ро-Ро, реконструкцію великого пірсу та будівництво універсальних перевантажувальних комплексів в тилу великого пірсу. Фахівці ТОВ «Порт Очаків» винесли на розгляд пропозицію проведення днопоглиблювальних робіт, створення залізничної гілки та ремонту автодоріг, що на їхню думку забезпечить доступ до берегової інфраструктури, сприятиме створенню нових робочих місць та збільшить відрахування податків до бюджетів різного рівня.

«Ми вдячні, що беремо участь в експерименті. Є активна позиція портів, які хочуть брати участь, і Міністерства, що активно впроваджує проект. Впевнений, що це лише початок, і ми будемо активно рухатися далі і реалізовуватимемо інвестиційні проекти», - сказав насамкінець Олександр Кушнір.

 Всі новини  →