Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 Червня 2017

Миколаївський порт «Ольвія» готується до переходу в концесію в рамках пілотного проекту державно-приватного партнерства

Тема: Події

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір та заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук оглянули виробничі потужності ДП «Стивідорна компанія «Ольвія». 

Візит відбувся в рамках запуску пілотного проекту з впровадження механізму державно-приватного партнерства, що дозволяє укладати договори про концесію, спільну діяльність, управління майном. 

Під час візиту Михайло Тітарчук повідомив, що попереднє техніко-економічне обґрунтування передачі миколаївського державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» в концесію вже готове,  наразі, паралельно з розробкою законопроекту «Про концесії» фахівці готують саме техніко-економічне обґрунтування. 

«Ми розглядаємо проекти, які пропонує обласна державна адміністрація, визначаємо ті проекти, які зацікавлять іноземного інвестора. У Миколаївській області це державне підприємство «Стивідорна компанія «Ольвія», приїхали подивитися на потужності. Попереднє техніко-економічне обґрунтування вже готове по даному об'єкту. Зараз працюємо над самим техніко-економічним обґрунтуванням. Європейський банк реконструкції і розвитку визначив, що наявна в порту інфраструктурна потужність є привабливою. Ми опрацьовуємо новий законопроект «Про концесії». Після цього потрібно буде внести 18 змін в підзаконні акти», - розповів Михайло Тітарчук. 

Керівник ДП «СК «Ольвія» Руслан Олійник зазначив, що передача порту в концесію дозволить збільшити інвестиції в існуючі, а також в незадіяні потужності. За його словами, в разі, якщо всі заплановані проекти будуть реалізовані, то вантажообіг підприємства складе близько 30 мільйонів тонн.

Заступник голови ОДА Олександр Кушнір зі свого боку наголосив, що Миколаївська облдержадміністрація максимально сприяє залученню інвестицій до Миколаївської області. 

«Головою облдержадміністрації Олексієм Савченком однією з головних задач визначено забезпечення приросту інвестицій, щоб Миколаївська область зайняла своє достойне місце серед всіх областей України. Облдержадміністрація створює якнайкращі умови для того, щоб інвестори заходили в регіон і наразі маємо значне зростання інвестицій», - сказав Олександр Кушнір. 

Нагадаємо, що Миколаївщина  одна з 4-х  пілотних областей в Україні, де впроваджуватиметься механізм державно-приватного партнерства (ДПП), що дозволяє укладати договори про концесію, спільну діяльність, управління майном. В ході наради, 21 червня, яка відбулась в облдержадміністрації, ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» та ТОВ «Порт Очаків» презентували інвестиційні проекти, які пропонуються до реалізації в рамках державно-приватного партнерства.

 Всі новини  →